OEM Steel Cord Rubber Conveyor Belt 10Mpa - 25Mpa Heavy Duty Rubber Conveyor Belt
| Ονομα: | Συσκευή μεταφοράς καλωδίου από χαλύβδινο καλώδιο |
|---|---|
| Πλάτος: | 300-2400 χλστ |
| Πάχος: | 10-50 χιλιοστά |
| Ονομα: | Συσκευή μεταφοράς καλωδίου από χαλύβδινο καλώδιο |
|---|---|
| Πλάτος: | 300-2400 χλστ |
| Πάχος: | 10-50 χιλιοστά |
| Ονομα: | Συσκευή μεταφοράς καλωδίου από χαλύβδινο καλώδιο |
|---|---|
| Υλικό: | Κορδόνι από φυσικό καουτσούκ και χάλυβα |
| Χρώμα: | Μαύρος |
| Ονομα: | Nylon υφασμάτινη ταινία μεταφοράς |
|---|---|
| Πλάτος: | 200-2200 χιλιοστά |
| Πάχος: | 10-50 χιλιοστά |
| Ονομα: | Μεταφορικές Ιμάντες EP |
|---|---|
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | EP200 |
| Πλάτος: | 200-2200 χιλιοστά |
| Πλάτος ζώνης: | 3002000mm |
|---|---|
| Πάχος: | 10-60 χιλιοστά |
| Υψόμετρο πλευρικού τοίχου: | 60300mm |
| Ονομα: | Τραπεζική ζώνη μεταφοράς με κυματοειδή πλάτη |
|---|---|
| Πλάτος ζώνης: | 500 mm έως 2200 mm |
| Πάχος ζώνης: | 5mm έως 60mm |
| Ονομα: | Ατσάλινο κορδόνι ανελκυστήρα |
|---|---|
| Πλάτος: | 300-2600 χιλιοστά |
| Πάχος: | 12-60 χιλιοστά |
| Ονομα: | Συσκευή μεταφοράς ανελκυστήρα |
|---|---|
| Πλάτος: | 300-2400 χλστ |
| Πάχος: | 10-60 χιλιοστά |
| Πλάτος: | 300-2400 χλστ |
|---|---|
| Πάχος: | 10-60 χιλιοστά |
| Ατσάλινο κορδόνι αρ..: | 10-200 ΤΕΜ |
| Ονομα: | Συσκευή μεταφοράς καλωδίου από χαλύβδινο καλώδιο |
|---|---|
| Υλικό: | Κορδόνι από φυσικό καουτσούκ και χάλυβα |
| Χρώμα: | Μαύρος |
| Ονομα: | Μεταφορικός ιμάντας EP200 |
|---|---|
| Πλάτος ζώνης: | 300-2400 χλστ |
| Πάχος: | 10-50 χιλιοστά |
| Ονομα: | Nylon υφασμάτινη ταινία μεταφοράς |
|---|---|
| Πλάτος: | Έως 2400 mm ή προσαρμοσμένο |
| Πάχος: | 5-50mm |
| Ονομα: | Κυματοειδές ιμάντα μεταφοράς |
|---|---|
| Πάχος ζώνης: | 6mm έως 55mm |
| Υψόμετρο πλευρικού τοίχου: | 60mm έως 300mm |
| Υλικό: | Πυρήνας από καουτσούκ και ύφασμα |
|---|---|
| Πάχος ζώνης: | 6mm έως 35mm |
| Πλάτος ζώνης: | Συνήθως 500mm έως 2000mm |
| Όνομα προϊόντος: | Μεταφορικός ιμάντας ανελκυστήρων Bucket |
|---|---|
| Υλικό: | Κορδόνι από φυσικό καουτσούκ και χάλυβα |
| Χρώμα: | Μαύρος |
| Ονομα: | Ζώνες Ανελκυστήρα Bucket |
|---|---|
| Πλάτος: | 200-2400mm |
| Πάχος: | 10-60 χιλιοστά |
| Ονομα: | Ελαστικός ιμάντας μεταφοράς ανθεκτικός στη θερμότητα |
|---|---|
| Υλικό: | Ανθεκτικό στη θερμότητα Σύνθεση Καουτσούκ |
| Πάχος: | 6 mm έως 50 mm |
| Ονομα: | Μεταφορικοί ιμάντες ανθεκτικοί στη θερμότητα |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος |
| Εφαρμογή: | Χειρισμός υλικού υψηλής θερμοκρασίας |
| Ονομα: | Μεταφορική ζώνη με σχέδιο Chevron |
|---|---|
| Ενίσχυση: | Στρώματα κορδονιού από ύφασμα ή χάλυβα |
| Χρώμα: | Μαύρος |
| Ονομα: | Συσκευές μεταφοράς ιμάντων από PVC |
|---|---|
| Φύλλο: | 1 - 5 |
| Υλικό: | PVC και PU |