| Ονομα | Βιομηχανικές ελαστικές ζώνες |
|---|---|
| Πλάτος | 300-2400 χλστ |
| Πάχος | 10-60 χιλιοστά |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Υλικό | Κορδόνι από φυσικό καουτσούκ και χάλυβα |
| Ονομα | ελαστική ζώνη βαρέως τύπου |
|---|---|
| Πλάτος | 200-2200 χιλιοστά |
| Πάχος | 10-50 χιλιοστά |
| Ατσάλινο κορδόνι αρ.. | 10-200 ΤΕΜ |
| Εργοστάσιο | Ναί |
| Ονομα | Συσκευή μεταφοράς καλωδίου από χαλύβδινο καλώδιο |
|---|---|
| Πλάτος | 300-2400 χλστ |
| Πάχος | 12-60 χιλιοστά |
| Χρώμα | Μαύρος |
| OEM | Δεκτός |
| Ονομα | Συσκευή μεταφοράς καλωδίου από χαλύβδινο καλώδιο |
|---|---|
| Πλάτος | 300-2400 χλστ |
| Πάχος | 10-50 χιλιοστά |
| Εσωτερικό υλικό | Σκοινί χάλυβα |
| Αντοχή εφελκυσμού | 10-25Mpa |
| Ονομα | Τραπεζική ζώνη μεταφοράς με κυματοειδή πλάτη |
|---|---|
| Πλάτος ζώνης | 300mm έως 2200mm |
| Πάχος ζώνης | 6mm έως 55mm |
| Υψόμετρο πλευρικού τοίχου | 60mm έως 300mm |
| Υψόμετρος του μαστού | 50mm έως 280mm |
| Ονομα | Κυματοειδές ιμάντα μεταφοράς |
|---|---|
| Πάχος ζώνης | 6mm έως 55mm |
| Υψόμετρο πλευρικού τοίχου | 60mm έως 300mm |
| Υψόμετρος του μαστού | 50mm έως 280mm |
| Χωρητικότητα φορτίου | Διαφέρει ανάλογα με το μέγεθος και την αντοχή της ζώνης |
| Όνομα προϊόντος | Μεταφορικός ιμάντας ανελκυστήρων Bucket |
|---|---|
| Υλικό | Κορδόνι από φυσικό καουτσούκ και χάλυβα |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Πλάτος | 200-2400mm |
| Πάχος | 12-60 χιλιοστά |
| Ονομα | κυματοειδές πλευρικό μεταφορέα |
|---|---|
| Πλάτος ζώνης | 3002000mm |
| Πάχος | 6-55mm |
| Υψόμετρο πλευρικού τοίχου | 40300MM |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Ονομα | Συσκευή μεταφοράς PVC PU |
|---|---|
| Πλάτος ζώνης | 100-2000 χιλιοστά |
| Πάχος | 3-30 χιλιοστά |
| Φύλλο | 2 - 5 |
| Μήκος | Προσαρμοσμένο |
| Ονομα | Συσκευή μεταφοράς PVC PU |
|---|---|
| Πλάτος ζώνης | 100-2800mm |
| Φύλλο | 2-5 |
| Πάχος | 3-35mm |
| Υλικό | PVC και PU |