| Ονομα | μεταγωγική ζώνη υψηλής θερμοκρασίας |
|---|---|
| Πλάτος | 300mm έως 6000mm |
| Πάχος | 6mm 60mm |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Εφαρμογή | Χειρισμός υλικού υψηλής θερμοκρασίας |
| Ονομα | Ελαστικός ιμάντας μεταφοράς ανθεκτικός στη θερμότητα |
|---|---|
| Υλικό | Ανθεκτικό στη θερμότητα Σύνθεση Καουτσούκ |
| Πάχος | 6 mm έως 50 mm |
| Πλάτος | 400mm έως 2400mm |
| Αντοχή εφελκυσμού | 8 MPa έως 25 MPa |
| Πλάτος | 300mm έως 2500mm |
|---|---|
| Πάχος | 6mm έως 80mm |
| Χρώμα | Μαύρος |
| OEM | Δεκτός |
| Αντοχή εφελκυσμού | 8-25 MPA |
| Ονομα | Συσκευές για την κατασκευή καλωδίων ή καλωδίων |
|---|---|
| Πλάτος | 200-2200 χιλιοστά |
| Πάχος | 10-50 χιλιοστά |
| Fabric Ply No. | 2-10 |
| Εργοστάσιο | Ναί |
| Ονομα | Μεταφορικοί ιμάντες ανθεκτικοί στη θερμότητα |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρος |
| Εφαρμογή | Χειρισμός υλικού υψηλής θερμοκρασίας |
| Πλάτος | 400mm έως 2400mm |
| Αντοχή σε εφελκυσμό | 8 MPa έως 25 MPa |
| Μέθοδος ματίσματος | Καυτό να βουλκανίσει |
|---|---|
| Μέγιστο πλάτος ζώνης | 2400 χιλ. |
| Φορητότητα | Φορητό / Κινητό |
| Μέγιστο πάχος ζώνης | 50 χλστ |
| Εφαρμογή | Συναρμολόγηση και επισκευή μεταφορικής ταινίας |
| Ονομα | Συσκευές μεταφοράς ιμάντων από PVC |
|---|---|
| Φύλλο | 1 - 5 |
| Υλικό | PVC και PU |
| Θερμοκρασία εργασίας | -10/+100℃ |
| Μήκος | Προσαρμοσμένο |
| Ονομα | Συσκευή μεταφοράς PVC PU |
|---|---|
| Πλάτος ζώνης | 100-2000 χιλιοστά |
| Πάχος | 3-30 χιλιοστά |
| Φύλλο | 2 - 5 |
| Μήκος | Προσαρμοσμένο |
| Ονομα | Συσκευή μεταφοράς καλωδίου από χαλύβδινο καλώδιο |
|---|---|
| Υλικό | Κορδόνι από φυσικό καουτσούκ και χάλυβα |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Πάχος | 12-60 χιλιοστά |
| Πλάτος | 200-2400mm |
| Ονομα | Ελαστικός ιμάντας μεταφοράς ανθεκτικός στη θερμότητα |
|---|---|
| Πλάτος | 400mm έως 2400mm |
| Πάχος | 6 mm έως 50 mm |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Αντοχή σε εφελκυσμό | 8 MPa έως 25 MPa |