| Ονομα | Μεταφορική ζώνη με σχέδιο Chevron |
|---|---|
| Πλάτος ζώνης | 300-3000mm |
| Πάχος ζώνης | 6mm έως 80mm |
| Ενίσχυση | Στρώματα κορδονιού από ύφασμα ή χάλυβα |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C σε 200°C |
| Ονομα | Μεταφορικοί ιμάντες ανθεκτικοί στη θερμότητα |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρος |
| Εφαρμογή | Χειρισμός υλικού υψηλής θερμοκρασίας |
| Πλάτος | 400mm έως 2400mm |
| Αντοχή σε εφελκυσμό | 8 MPa έως 25 MPa |
| Ονομα | μεταγωγική ζώνη υψηλής θερμοκρασίας |
|---|---|
| Πλάτος | 300mm έως 6000mm |
| Πάχος | 6mm 60mm |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Εφαρμογή | Χειρισμός υλικού υψηλής θερμοκρασίας |
| Πλάτος | 300mm έως 2500mm |
|---|---|
| Πάχος | 6mm έως 80mm |
| Χρώμα | Μαύρος |
| OEM | Δεκτός |
| Αντοχή εφελκυσμού | 8-25 MPA |
| Πλάτος ζώνης | 300-2800mm |
|---|---|
| Πάχος ζώνης | 12-60 χιλιοστά |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Ενίσχυση | Ατσάλινο δίχτυ |
| OEM | Δεκτός |
| Ονομα | Συσκευές για την κατασκευή καλωδίων ή καλωδίων |
|---|---|
| Πλάτος | 200-2200 χιλιοστά |
| Πάχος | 10-50 χιλιοστά |
| Fabric Ply No. | 2-10 |
| Εργοστάσιο | Ναί |
| Ονομα | Ελαστικός ιμάντας μεταφοράς ανθεκτικός στη θερμότητα |
|---|---|
| Πάχος | 6 mm έως 50 mm |
| Πλάτος | 400mm έως 2400mm |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Αντοχή σε εφελκυσμό | 8 MPa έως 25 MPa |
| Ονομα | Ελαστικός ιμάντας μεταφοράς ανθεκτικός στη θερμότητα |
|---|---|
| Πλάτος | 400mm έως 2400mm |
| Πάχος | 6 mm έως 50 mm |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Αντοχή σε εφελκυσμό | 8 MPa έως 25 MPa |
| Μέθοδος ματίσματος | Καυτό να βουλκανίσει |
|---|---|
| Μέγιστο πλάτος ζώνης | 2400 χιλ. |
| Φορητότητα | Φορητό / Κινητό |
| Μέγιστο πάχος ζώνης | 50 χλστ |
| Εφαρμογή | Συναρμολόγηση και επισκευή μεταφορικής ταινίας |
| Ονομα | Μηχανή σύνδεσης ελαστικού μεταφορικού ιμάντα |
|---|---|
| Μέθοδος ματίσματος | Καυτό να βουλκανίσει |
| Μέγιστο πλάτος ζώνης | 2000 mm |
| Φορητότητα | Φορητό / Κινητό |
| Μέγιστο πάχος ζώνης | 35 χλστ |