| Πλάτος ζώνης | 2002500mm |
|---|---|
| Πάχος ζώνης | 6100mm |
| τύπος κοινού | Μηχανικός συνδετήρας ή βουλκανισμένη συναρμογή |
| OEM | Ναί |
| Πλάτος ζώνης | 200 mm έως 2500 mm |
|---|---|
| Πάχος ζώνης | 690mm |
| Εφαρμογή | Χειρισμός υλικών στα ορυχεία, τη γεωργία και τη βιομηχανία |
| Αντοχή | Μεγάλη διάρκεια ζωής κάτω από βαρύ φορτίο |
| Πλάτος εργασίας | 200 mm έως 2500 mm |
|---|---|
| Πάχος ζώνης | 12mm έως 95mm |
| τύπος κοινού | Μηχανικός συνδετήρας ή βουλκανισμένη συναρμογή |
| Αρμονία | Κατάλληλο για διάφορους ιμάντες ανελκυστήρα με κάδο |
| Πλάτος | 3002500mm |
|---|---|
| Πάχος | 680mm |
| Αντοχή εφελκυσμού | 8-25 MPA |
| Θερμοκρασία | 0°C έως 300°C |
| Πλάτος ζώνης | 500-2500mm |
|---|---|
| Πάχος ζώνης | 680mm |
| Υψόμετρο πλευρικού τοίχου | 60300mm |
| Υψόμετρος του μαστού | 40-280 mm |
| Πλάτος ζώνης | 3002500mm |
|---|---|
| Πάχος | 680mm |
| Ύφασμα Ply | 1-10 |
| OEM | Αποδέχομαι |
| Πλάτος | 3002500mm |
|---|---|
| Πάχος | 10-40mm |
| Αντοχή εφελκυσμού | 8-25MPA |
| Εργοστάσιο | Ναί |
| Μέθοδος ματίσματος | Καυτό να βουλκανίσει |
|---|---|
| Μέγιστο πλάτος | 2500 χιλ. |
| Φορητότητα | Φορητό / Κινητό |
| Μέγιστο πάχος | 80 χλστ |