| Ονομα | βιομηχανική ζώνη χρονισμού |
|---|---|
| Πλάτος | 10-1800 χιλ. |
| Πάχος | 3-30 χιλ. |
| Αντοχή εφελκυσμού | 8-20 MPa |
| Χρώμα | Μαύρο, λευκό, κόκκινο, πράσινο ή προσαρμοσμένο |
| Ονομα | Συσκευή μεταφοράς PVC PU |
|---|---|
| Πλάτος ζώνης | 100-2000 χιλιοστά |
| Πάχος | 3-30 χιλιοστά |
| Φύλλο | 2 - 5 |
| Μήκος | Προσαρμοσμένο |
| Ονομα | Συσκευή μεταφοράς καλωδίου από χαλύβδινο καλώδιο |
|---|---|
| Υλικό | Κορδόνι από φυσικό καουτσούκ και χάλυβα |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Πλάτος | 2002000mm |
| Μήκος | 50-200m/roll |
| Ονομα | Συσκευές μεταφοράς καουτσούκ |
|---|---|
| Υλικό | Κορδόνι από φυσικό καουτσούκ και χάλυβα |
| Πλάτος | 3002000mm |
| Πάχος | 12-60 χιλιοστά |
| OEM | Δεκτός |
| Ονομα | Nylon υφασμάτινη ταινία μεταφοράς |
|---|---|
| Πλάτος | 200-2200 χιλιοστά |
| Πάχος | 10-50 χιλιοστά |
| Fabric Ply No. | 2-10 |
| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | EP200 |
| Ονομα | Μεταφορικός ιμάντας EP200 |
|---|---|
| Πλάτος ζώνης | 300-2400 χλστ |
| Πάχος | 10-50 χιλιοστά |
| Ύφασμα Ply | 2-10 |
| OEM | Αποδέχομαι |
| Όνομα προϊόντος | Μεταφορικός ιμάντας ανελκυστήρων Bucket |
|---|---|
| Υλικό | Κορδόνι από φυσικό καουτσούκ και χάλυβα |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Πλάτος | 200-2400mm |
| Πάχος | 12-60 χιλιοστά |
| Ονομα | Συσκευή μεταφοράς ανελκυστήρα |
|---|---|
| Πλάτος | 300-2400 χλστ |
| Πάχος | 10-60 χιλιοστά |
| Δομή | Καουτσούκ κάλυμμα και ατσάλινος πυρήνας εσωτερικά |
| Εργοστάσιο | Ναί |
| Ονομα | Μεταφορική ζώνη με σχέδιο Chevron |
|---|---|
| Πλάτος ζώνης | 300-3000mm |
| Αντοχή εφελκυσμού | 8-25 MPA |
| Πάχος ζώνης | 6mm 60mm |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Ονομα | Μεταφορικός ιμάντας χρονισμού |
|---|---|
| Πλάτος | 10-1800 χιλ. |
| Πάχος | 3-20mm |
| Εργοστάσιο | Ναί |
| Ευκαμψία | Ψηλά |