| Πλάτος ζώνης | 500 mm έως 2500 mm |
|---|---|
| Πάχος ζώνης | 6mm έως 70mm |
| Υψόμετρο πλευρικού τοίχου | 60mm έως 300mm |
| Υψόμετρος του μαστού | 50mm έως 280mm |
| Υλικό πυρήνα | Ύφασμα πολυεστέρα/νάιλον |
| Πλάτος | 200-2200 χιλιοστά |
|---|---|
| Πάχος | 10-50 χιλιοστά |
| Ατσάλινο κορδόνι αρ.. | 10-200 ΤΕΜ |
| Εργοστάσιο | Ναί |
| OEM | Αποδέχομαι |
| Ονομα | μηχάνημα αρμού ζώνης |
|---|---|
| Μέθοδος ματίσματος | Καυτό να βουλκανίσει |
| Μέγιστο πλάτος ζώνης | 2000 mm |
| Χρόνος θέρμανσης | 5-10 λεπτά |
| Φορητότητα | Φορητό / Κινητό |
| Μέθοδος ματίσματος | Καυτό να βουλκανίσει |
|---|---|
| Μέγιστο πλάτος | 2500 χιλ. |
| Φορητότητα | Φορητό / Κινητό |
| Μέγιστο πάχος | 80 χλστ |
| Εφαρμογή | Συναρμολόγηση και επισκευή μεταφορικής ταινίας |
| Ονομα | Λαστιχένια τροχαλία που υστερεί |
|---|---|
| Μήκος | Προσαρμόσιμο σύμφωνα με την απαίτηση |
| Πάχος | 3mm - 20mm |
| Πλάτος | μέχρι 2000 mm |
| Αντοχή σε εφελκυσμό | 10-15 MPa |
| Ονομα | Λαστιχένια τροχαλία που υστερεί |
|---|---|
| Πλάτος | 100mm 2000mm |
| Εύρος θερμοκρασίας | -20°C σε 200°C |
| Κατάσταση | Νέος |
| Πρότυπο | DIN,JIS,ISO,CEMA,GB |
| Ονομα | κυματοειδές πλευρικό μεταφορέα |
|---|---|
| Τύπος | μεταφορική μηχανή |
| Τύπος εγκατάστασης | Σταθερός ή κινητός |
| Υλικό πλαισίου | χάλυβα ή ανοξείδωτο χάλυβα |
| Πλάτος ζώνης | 300-2000 mm |
| Ονομα | Μεταγωγικός τροχός |
|---|---|
| Διάμετρος κυλίνδρου | 89 mm |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C σε 200°C |
| Για το εύρος ζώνης | 300-2400 χλστ |
| Χρώμα | Κόκκινο, Πράσινο, Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Ονομα | Μεταγωγικός τροχός |
|---|---|
| Εφαρμογή | Χειρισμός μαζικού υλικού |
| Υλικό πλαισίου | Γαλβανισμένος χάλυβας |
| Για το εύρος ζώνης | 300-2400 χλστ |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C σε 200°C |
| Ονομα | Μηχανή βουλκανισμού καουτσούκ |
|---|---|
| Υλικό | Ανθρακούχο χάλυβα |
| Εγγύηση Ποιότητας | 1 Έτος |
| Υλικό πλάκας | 45# χάλυβα |
| Κωδικός HS | 8477.8000 |