Το Bucket Elevator Belt Joint είναι ένα εξειδικευμένο προϊόν που έχει σχεδιαστεί για να παρέχει αξιόπιστες και αποτελεσματικές λύσεις σύνδεσης ζώνης για εφαρμογές χειρισμού βαρέων υλικών.Μηχανικοί για βιομηχανίες, συμπεριλαμβανομένης της εξόρυξης, γεωργίας και βιομηχανικής παραγωγής, αυτή η ζώνη αρθρώσεων αντέχει στις απαιτητικές συνθήκες λειτουργίας, εξασφαλίζοντας παράλληλα μακρά διάρκεια ζωής κάτω από βαριά φορτία.
Βασικό πλεονέκτημα:Εξαιρετική αντοχή κατασκευασμένη από υλικά υψηλής ποιότητας για να αντέχει σε έντονη μηχανική πίεση,διατήρηση της δομικής ακεραιότητας σε σκληρά περιβάλλοντα, ενώ παράλληλα μειώνεται ο χρόνος στάσης λειτουργίας και το κόστος αντικατάστασης.
| Μάρκα και μοντέλο | MWIN 600 mm |
|---|---|
| Συμφωνία πλάτους ζώνης | Από 200 mm έως 2500 mm |
| Πεδίο πάχους ζώνης | 6 mm έως 90 mm |
| Τύποι αρθρώσεων | Μηχανολογικός συνδετικός μηχανισμός ή βουλκανισμένος σύνδεσμος |
| Πιστοποίηση | Πιστοποιημένο ISO9001 |
| Χώρα καταγωγής | Κίνα |
Είναι απαραίτητο για συστήματα ανελκυστήρων κουβάς που μεταφέρουν χύδη υλικά κατακόρυφα με υψηλή απόδοση και ελάχιστη διαρροή.Κουβάδες και συσσωρευτές εξορυκτών, και Excavators Bucket Wheel σε μεταλλευτικές εργασίες όπου οι ανθεκτικές ιμάντες μεταφοράς μεταφέρουν μεγάλους όγκους εξορμιζόμενου υλικού.
Η MWIN δέχεται παραγγελίες προσαρμογής για την προσαρμογή των αρθρώσεων ζώνης σε ακριβείς προδιαγραφές, εξασφαλίζοντας τη βέλτιστη συμβατότητα με τον υπάρχοντα εξοπλισμό.ή διαστάσεις για τη βελτίωση των επιδόσεων για συγκεκριμένες εφαρμογές.
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 1 σύνολο |
|---|---|
| Διάταξη τιμών | Από 200 έως 1000 δολάρια το σύνολο |
| Ικανότητα εφοδιασμού | 100 σετ ανά μήνα |
| Χρόνος παράδοσης | 7-15 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T και L/C |
Συσκευή:Κάθε σύνδεση τυλίγεται με προστατευτικά υλικά και τοποθετείται σε ανθεκτικά χαρτόνια κιβώτια ή ξύλινα κιβώτια.
Ναυτιλία:Αξιόπιστη αποστολή μέσω αξιόπιστων μεταφορέων με υπηρεσίες παρακολούθησης.
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές