| Ονομα | Μπάκετ Ανελκυστήρας Ζώνης |
|---|---|
| Προσαρμόσιμο | Διατίθεται σε προσαρμοσμένα μεγέθη και προδιαγραφές |
| Πλάτος ζώνης | 100mm 2000mm |
| Πάχος ζώνης | 12mm έως 55mm |
| Αντοχή | Μεγάλη διάρκεια ζωής με ελάχιστη συντήρηση |
| Όνομα προϊόντος | Άρθρωση ζώνης ανελκυστήρα |
|---|---|
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C σε 200°C |
| Πλάτος ζώνης | 200mm έως 2000mm |
| τύπος κοινού | Βουλκανισμός |
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου υψηλής αντοχής |
| Ονομα | Μπάκετ Ανελκυστήρας Ζώνης |
|---|---|
| Αρμονία | Ζώνη από χάλυβα |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C σε 200°C |
| Πλάτος ζώνης | 200mm έως 1800mm |
| τύπος κοινού | Μηχανοκίνητο στερεωτικό |
| Ονομα | Ατσάλινο κορδόνι ανελκυστήρα |
|---|---|
| Πλάτος | 300-2600 χιλιοστά |
| Πάχος | 12-60 χιλιοστά |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Εργοστάσιο | Ναί |
| Ονομα | Ζώνες Ανελκυστήρα Bucket |
|---|---|
| Πλάτος | 200-2400mm |
| Πάχος | 10-60 χιλιοστά |
| Αντοχή εφελκυσμού | 8-25MPA |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Πλάτος εργασίας | 200 mm έως 2500 mm |
|---|---|
| Πάχος ζώνης | 12mm έως 95mm |
| τύπος κοινού | Μηχανικός συνδετήρας ή βουλκανισμένη συναρμογή |
| Αρμονία | Κατάλληλο για διάφορους ιμάντες ανελκυστήρα με κάδο |
| Προσαρμόσιμο | Δεκτός |
| Πλάτος εργασίας | 3002500mm |
|---|---|
| Πάχος ζώνης | 12-45 χιλιοστά |
| Προσαρμόσιμο | Δεκτός |
| Υλικό | Σύνθεση από χάλυβα ή καουτσούκ υψηλής αντοχής |
| τύπος κοινού | Μηχανικός σύνδεσμος ή βουλκανισμένος σύνδεσμος |
| Πλάτος ζώνης | 200 mm έως 2500 mm |
|---|---|
| Πάχος ζώνης | 690mm |
| Εφαρμογή | Χειρισμός υλικών στα ορυχεία, τη γεωργία και τη βιομηχανία |
| Αντοχή | Μεγάλη διάρκεια ζωής κάτω από βαρύ φορτίο |
| Προσαρμόσιμο | Δεκτός |
| Όνομα προϊόντος | Μεταφορικός ιμάντας ανελκυστήρων Bucket |
|---|---|
| Υλικό | Κορδόνι από φυσικό καουτσούκ και χάλυβα |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Πλάτος | 200-2400mm |
| Πάχος | 12-60 χιλιοστά |
| Όνομα προϊόντος | Μεταφορικός ιμάντας ανελκυστήρων Bucket |
|---|---|
| Υλικό | Κορδόνι από φυσικό καουτσούκ και χάλυβα |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Πλάτος | 200-2400mm |
| Μήκος | 50-200m/roll |