| Ονομα | Συσκευή μεταφοράς ανελκυστήρα |
|---|---|
| Πλάτος | 300-2400 χλστ |
| Πάχος | 10-60 χιλιοστά |
| Δομή | Καουτσούκ κάλυμμα και ατσάλινος πυρήνας εσωτερικά |
| Εργοστάσιο | Ναί |
| Ονομα | Συσκευή μεταφοράς καλωδίου από χαλύβδινο καλώδιο |
|---|---|
| Πλάτος | 300-2400 χλστ |
| Πάχος | 10-50 χιλιοστά |
| Εσωτερικό υλικό | Σκοινί χάλυβα |
| Αντοχή εφελκυσμού | 10-25Mpa |
| Ονομα | κυματοειδές πλευρικό μεταφορέα |
|---|---|
| Τύπος | μεταφορική μηχανή |
| Τύπος εγκατάστασης | Σταθερός ή κινητός |
| Υλικό πλαισίου | χάλυβα ή ανοξείδωτο χάλυβα |
| Πλάτος ζώνης | 300-2000 mm |
| Πλάτος | 300-2400 χλστ |
|---|---|
| Πάχος | 10-60 χιλιοστά |
| Ατσάλινο κορδόνι αρ.. | 10-200 ΤΕΜ |
| OEM | Δεκτός |
| Εργοστάσιο | Ναί |
| Ονομα | Μεγάλος μεταφορέας ζωνών γωνίας |
|---|---|
| Πλάτος ζώνης | 300 - 2000 mm |
| Τύπος εγκατάστασης | Σταθερός ή κινητός |
| Ταχύτητα | Ρυθμιζόμενο, συνήθως 0,5 έως 6 m/s |
| Γωνία κλίσης | Μέχρι 90 μοίρες |
| Ονομα | Ζαρωμένος μεταφορέας ζωνών |
|---|---|
| Πλάτος ζώνης | Προσαρμόσιμο (συνήθως 300mm έως 2000mm) |
| Τύπος εγκατάστασης | Σταθερός ή κινητός |
| Υλικό πλαισίου | χάλυβα ή ανοξείδωτο χάλυβα |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C σε 200°C |
| Ονομα | λαστιχένιο μονωτικό περίβλημα διαμαντιών |
|---|---|
| Πλάτος | 200-2200 χιλιοστά |
| Πάχος | 10-50 χιλιοστά |
| Ατσάλινο κορδόνι αρ.. | 10-200 ΤΕΜ |
| OEM | Αποδέχομαι |
| Πλάτος εργασίας | 2002500mm |
|---|---|
| Πάχος ζώνης | 12-45 χιλιοστά |
| Υλικό | Σύνθεση από χάλυβα ή καουτσούκ υψηλής αντοχής |
| Προσαρμόσιμο | Δεκτός |
| τύπος κοινού | Μηχανικός σύνδεσμος ή βουλκανισμένος σύνδεσμος |
| Πλάτος ζώνης | 2002500mm |
|---|---|
| Πάχος ζώνης | 6100mm |
| τύπος κοινού | Μηχανικός συνδετήρας ή βουλκανισμένη συναρμογή |
| OEM | Ναί |
| Αντοχή | Μεγάλη διάρκεια ζωής κάτω από βαρύ φορτίο |
| Ονομα | κυματοειδές πλευρικό μεταφορέα |
|---|---|
| Πλάτος ζώνης | 3002000mm |
| Πάχος | 6-55mm |
| Υψόμετρο πλευρικού τοίχου | 40300MM |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |