| Ονομα | Σιδηροδρομικό τροχό |
|---|---|
| Υλικό πλαισίου | Γαλβανισμένος χάλυβας |
| Διάμετρος κυλίνδρου | 89 mm |
| Διάμετρος άξονα | 25 χλστ |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C σε 200°C |
| Πλάτος ζώνης | 300-2800mm |
|---|---|
| Πάχος ζώνης | 6mm 60mm |
| Αντοχή εφελκυσμού | 8 MPa έως 25 MPa |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C σε 200°C |
| Υλικό | Πυρήνας από καουτσούκ και ύφασμα |
|---|---|
| Πάχος ζώνης | 6mm έως 35mm |
| Πλάτος ζώνης | Συνήθως 500mm έως 2000mm |
| Ύψος πλευρικού τοιχώματος | Συνήθως 60mm έως 300mm |
| Εύρος θερμοκρασίας | -20°C έως +200°C |
| Ονομα | Συσκευή μεταφοράς PVC PU |
|---|---|
| Υλικό | PVC και PU |
| Πλάτος ζώνης | 100-2000 χιλιοστά |
| Φύλλο | 2 - 8 |
| Πάχος | 3-60 mm |
| Ονομα | λαστιχένια φορμάροντας μηχανή σιλικόνης |
|---|---|
| Τύπος μηχανής | Υδραυλική/Μηχανική Πρέσα Βουλκανισμού |
| Μέθοδος ελέγχου | Έλεγχος PLC |
| Εύρος θερμοκρασίας | 0-300 ° C |
| Υλικό πλάκας | 45# χάλυβα |
| Πλάτος | 400-2500 χιλιοστά |
|---|---|
| Πάχος | 10-50 χιλιοστά |
| Fabric Ply No. | 2-10 |
| OEM | Αποδέχομαι |
| Πιστοποιητικό | ISO9001, CE κ.λπ |
| Ονομα | λαστιχένιο μονωτικό περίβλημα διαμαντιών |
|---|---|
| Πλάτος | 200-2200 χιλιοστά |
| Πάχος | 10-50 χιλιοστά |
| Ατσάλινο κορδόνι αρ.. | 10-200 ΤΕΜ |
| OEM | Αποδέχομαι |
| Ονομα | Κυματοειδές ιμάντα μεταφοράς |
|---|---|
| Πάχος ζώνης | 6mm έως 55mm |
| Υψόμετρο πλευρικού τοίχου | 60mm έως 300mm |
| Υψόμετρος του μαστού | 50mm έως 280mm |
| Χωρητικότητα φορτίου | Διαφέρει ανάλογα με το μέγεθος και την αντοχή της ζώνης |
| Πλάτος | 2002500mm |
|---|---|
| Πάχος | 12-80mm |
| Χρώμα | Μαύρος |
| OEM | Αποδέχομαι |
| Πιστοποιητικό | ISO9001, CE κ.λπ |
| Πλάτος ζώνης | 3002500mm |
|---|---|
| Πάχος | 680mm |
| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | EP250 |
| Fabric Ply No. | 2-10 |
| OEM | Αποδέχομαι |