| Ονομα | Συσκευή μεταφοράς PVC PU |
|---|---|
| Πλάτος ζώνης | 100-2800mm |
| Φύλλο | 2-5 |
| Πάχος | 3-35mm |
| Υλικό | PVC και PU |
| Ονομα | Μεταφορικός ιμάντας χρονισμού |
|---|---|
| Εργοστάσιο | Ναί |
| Πλάτος | 10-1800 χιλ. |
| Μήκος | OEM |
| Εύρος θερμοκρασίας | -20°C έως 150°C |
| Ονομα | Ελαστικός ιμάντας μεταφοράς ανθεκτικός στη θερμότητα |
|---|---|
| Υλικό | Ανθεκτικό στη θερμότητα Σύνθεση Καουτσούκ |
| Πάχος | 6 mm έως 50 mm |
| Πλάτος | 400mm έως 2400mm |
| Αντοχή εφελκυσμού | 8 MPa έως 25 MPa |
| Ονομα | Μεταφορικός κύλινδρος με καθυστέρηση |
|---|---|
| Πλάτος | 100-1800 χιλιοστά |
| Πάχος | 10 mm - 30 mm |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Εργοστάσιο | Ναί |
| Ονομα | Ζώνες Ανελκυστήρα Bucket |
|---|---|
| Πλάτος | 200-2400mm |
| Πάχος | 10-60 χιλιοστά |
| Αντοχή εφελκυσμού | 8-25MPA |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Ονομα | σύγχρονη ζώνη συγχρονισμού |
|---|---|
| OEM | Αποδέχομαι |
| Ευκαμψία | Ψηλά |
| Εύρος θερμοκρασίας | -20°C έως 80°C |
| Πλάτος | 10-2000 mm |
| Ονομα | Ατσάλινο κορδόνι ανελκυστήρα |
|---|---|
| Πλάτος | 300-2600 χιλιοστά |
| Πάχος | 12-60 χιλιοστά |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Εργοστάσιο | Ναί |
| Ονομα | Βιομηχανικές ελαστικές ζώνες |
|---|---|
| Πλάτος | 300-2400 χλστ |
| Πάχος | 10-60 χιλιοστά |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Υλικό | Κορδόνι από φυσικό καουτσούκ και χάλυβα |
| Όνομα προϊόντος | Άρθρωση ζώνης ανελκυστήρα |
|---|---|
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C σε 200°C |
| Πλάτος ζώνης | 200mm έως 2000mm |
| τύπος κοινού | Βουλκανισμός |
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου υψηλής αντοχής |
| Πλάτος | 300-2400 χλστ |
|---|---|
| Πάχος | 10-60 χιλιοστά |
| Ατσάλινο κορδόνι αρ.. | 10-200 ΤΕΜ |
| OEM | Δεκτός |
| Εργοστάσιο | Ναί |