| Ονομα | Μηχανή βουλκανισμού καουτσούκ |
|---|---|
| Υλικό | Ανθρακούχο χάλυβα |
| Εγγύηση Ποιότητας | 1 Έτος |
| Υλικό πλάκας | 45# χάλυβα |
| Κωδικός HS | 8477.8000 |
| Ονομα | λαστιχένιο μονωτικό περίβλημα διαμαντιών |
|---|---|
| Πλάτος | 200-2200 χιλιοστά |
| Πάχος | 10-50 χιλιοστά |
| Ατσάλινο κορδόνι αρ.. | 10-200 ΤΕΜ |
| OEM | Αποδέχομαι |
| Υλικό | Πυρήνας από καουτσούκ και ύφασμα |
|---|---|
| Πάχος ζώνης | 6mm έως 35mm |
| Πλάτος ζώνης | Συνήθως 500mm έως 2000mm |
| Ύψος πλευρικού τοιχώματος | Συνήθως 60mm έως 300mm |
| Εύρος θερμοκρασίας | -20°C έως +200°C |
| Ονομα | Μεταφορικός ιμάντας χρονισμού |
|---|---|
| Πλάτος | 10-1800 χιλ. |
| Πάχος | 3-20mm |
| Εργοστάσιο | Ναί |
| Ευκαμψία | Ψηλά |
| Ονομα | Τραπεζική ζώνη μεταφοράς με κυματοειδή πλάτη |
|---|---|
| Πλάτος ζώνης | 500 mm έως 2200 mm |
| Πάχος ζώνης | 5mm έως 60mm |
| Υψόμετρο πλευρικού τοίχου | 50mm 300mm |
| Υψόμετρος του μαστού | 40mm έως 280mm |
| Ονομα | Τραπεζική ζώνη μεταφοράς με κυματοειδή πλάτη |
|---|---|
| Πλάτος ζώνης | 300mm έως 2200mm |
| Πάχος ζώνης | 6mm έως 55mm |
| Υψόμετρο πλευρικού τοίχου | 60mm έως 300mm |
| Υψόμετρος του μαστού | 50mm έως 280mm |
| Ονομα | Μεταφορικός κύλινδρος με καθυστέρηση |
|---|---|
| Πλάτος | 100-1800 χιλιοστά |
| Πάχος | 10 mm - 30 mm |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Εργοστάσιο | Ναί |
| Πλάτος ζώνης | 3002000mm |
|---|---|
| Πάχος | 10-60 χιλιοστά |
| Υψόμετρο πλευρικού τοίχου | 60300mm |
| Υψόμετρος του μαστού | 40-280 mm |
| Ύφασμα Ply | 2-10 |
| Ονομα | Κυματοειδές ιμάντα μεταφοράς |
|---|---|
| Πάχος ζώνης | 6mm έως 55mm |
| Υψόμετρο πλευρικού τοίχου | 60mm έως 300mm |
| Υψόμετρος του μαστού | 50mm έως 280mm |
| Χωρητικότητα φορτίου | Διαφέρει ανάλογα με το μέγεθος και την αντοχή της ζώνης |
| Πλάτος ζώνης | 500 mm έως 2000 mm |
|---|---|
| Πάχος ζώνης | 6mm έως 55mm |
| Υψόμετρο πλευρικού τοίχου | 60mm έως 300mm |
| Υψόμετρος του μαστού | 50mm έως 280mm |
| Υλικό πυρήνα | Ύφασμα πολυεστέρα/νάιλον |