| Ονομα | Μεταγωγικός τροχός |
|---|---|
| Κατάσταση | Νέος |
| Επένδυση | Γαλβανισμένο |
| Μήκος | 200-2000 mm |
| Χρώμα | Μαύρο, κόκκινο, πράσινο ή προσαρμοσμένο |
| Ονομα | Ρολά βαρέως τύπου |
|---|---|
| Διάμετρος κυλίνδρου | 89 mm |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C σε 200°C |
| Διάμετρος | 57mm-1000mm |
| Για το εύρος ζώνης | B500-B2400 |
| Ονομα | Λαστιχένιο φύλλο υψηλής πυκνότητας |
|---|---|
| Πλάτος | 3002000mm |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Θερμοκρασία εργασίας | -60°C~120°C |
| Αντοχή εφελκυσμού | 6Mpa~25Mpa |
| Αντοχή εφελκυσμού | 630-5400 N/mm |
|---|---|
| Εφαρμογές | Τσιμέντο, Άνθρακας, Εξόρυξη, Λιμάνι κ.λπ. |
| Υλικό | Καουτσούκ και κορδόνι από χάλυβα |
| Πάχος ζώνης | 10-40mm |
| Πλάτος ζώνης | 200-2800mm |