| Μέθοδος ματίσματος | Καυτό να βουλκανίσει |
|---|---|
| Μέγιστο πλάτος | 2500 χιλ. |
| Φορητότητα | Φορητό / Κινητό |
| Μέγιστο πάχος | 80 χλστ |
| Εφαρμογή | Συναρμολόγηση και επισκευή μεταφορικής ταινίας |
| Ονομα | κυματοειδές πλευρικό μεταφορέα |
|---|---|
| Πλάτος ζώνης | 3002000mm |
| Πάχος | 6-55mm |
| Υψόμετρο πλευρικού τοίχου | 40300MM |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Πάχος ζώνης | 680mm |
|---|---|
| Πλάτος ζώνης | 3002500mm |
| Αντοχή εφελκυσμού | 8-25 MPA |
| OEM | Δεκτός |
| Εργοστάσιο | Ναί |
| Όνομα προϊόντος | Εργατικό φύλλο καουτσούκ |
|---|---|
| Πυκνότητα | 1.2-1.4g/cm3 |
| Αντίσταση | Ανθεκτικό στο λάδι / Ανθεκτικό στα χημικά / Ανθεκτικό στις καιρικές συνθήκες / Ανθεκτικό στην τριβή |
| Πακέτο μεταφοράς | Συσκευασία σε χαρτοκιβώτια και κιβώτια |
| Φινίρισμα επιφάνειας | Λεία / Υφή / Ανάγλυφη |
| Ονομα | Μηχανή βουλκανισμού καουτσούκ |
|---|---|
| Υλικό | Ανθρακούχο χάλυβα |
| Εγγύηση Ποιότητας | 1 Έτος |
| Υλικό πλάκας | 45# χάλυβα |
| Κωδικός HS | 8477.8000 |
| Ονομα | Λαστιχένια τροχαλία που υστερεί |
|---|---|
| Μήκος | Προσαρμόσιμο σύμφωνα με την απαίτηση |
| Πάχος | 3mm - 20mm |
| Πλάτος | μέχρι 2000 mm |
| Αντοχή σε εφελκυσμό | 10-15 MPa |
| Ονομα | Λαστιχένια τροχαλία που υστερεί |
|---|---|
| Πλάτος | 100mm 2000mm |
| Εύρος θερμοκρασίας | -20°C σε 200°C |
| Κατάσταση | Νέος |
| Πρότυπο | DIN,JIS,ISO,CEMA,GB |
| Ονομα | Μηχανή βουλκανισμού καουτσούκ |
|---|---|
| Υλικό | Ανθρακούχο χάλυβα |
| Μέθοδος ελέγχου | Έλεγχος PLC |
| Υλικό πλάκας | 45# χάλυβα |
| Κωδικός HS | 8477.8000 |
| Ονομα | μηχανή βουλκανιζατέρ από καουτσούκ |
|---|---|
| Τύπος μηχανής | Υδραυλικός |
| Εγγύηση Ποιότητας | 1 Έτος |
| Υλικό πλάκας | 45# χάλυβα |
| Κωδικός HS | 8477.8000 |
| Ονομα | Λαστιχένιο φύλλο υψηλής πυκνότητας |
|---|---|
| Πλάτος | 3002000mm |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Θερμοκρασία εργασίας | -60°C~120°C |
| Αντοχή εφελκυσμού | 6Mpa~25Mpa |