| Πλάτος ζώνης | 200-2800mm |
|---|---|
| Πάχος ζώνης | 10-40mm |
| Αντοχή σε εφελκυσμό | 630-5400 N/mm |
| Υλικό | Καουτσούκ και κορδόνι από χάλυβα |
| OEM | Ναί |
| Ονομα | μηχανή βουλκανιζατέρ από καουτσούκ |
|---|---|
| Τύπος μηχανής | Υδραυλικός |
| Εγγύηση Ποιότητας | 1 Έτος |
| Υλικό πλάκας | 45# χάλυβα |
| Κωδικός HS | 8477.8000 |
| Ονομα | Εργατικό φύλλο καουτσούκ |
|---|---|
| Κατάσταση | Νέος |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Πλάτος | 300-2200mm |
| Αντοχή εφελκυσμού | 8Mpa~25Mpa |
| Ονομα | Μηχανή βουλκανισμού καουτσούκ |
|---|---|
| Υλικό | Ανθρακούχο χάλυβα |
| Μέθοδος ελέγχου | Έλεγχος PLC |
| Υλικό πλάκας | 45# χάλυβα |
| Κωδικός HS | 8477.8000 |
| Ονομα | Λαστιχένιο φύλλο υψηλής πυκνότητας |
|---|---|
| Πλάτος | 3002000mm |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Θερμοκρασία εργασίας | -60°C~120°C |
| Αντοχή εφελκυσμού | 6Mpa~25Mpa |