| Riembreedte | 200-2800 mm |
|---|---|
| Riemdikte | 10-40 mm |
| Treksterkte | 630-5400 N/mm |
| Materiaal | Rubberen hoes en staalkoord |
| OEM | Ja |
| Naam | rubberen vulcaniseermachine |
|---|---|
| Machinetype | Hydraulisch |
| Kwaliteitsgarantie | 1 jaar |
| Plaatmateriaal | 45# staal |
| HS-code | 8477.8000 |
| Naam | Industriële rubberplaat |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Kleur | Zwart |
| Breedte | 300-2200 mm |
| Treksterkte | 8Mpa ~ 25Mpa |
| Naam | 100000 stuks/maand |
|---|---|
| Materiaal | Koolstofstaal |
| Controlemethode | PLC-besturing |
| Plaatmateriaal | 45# staal |
| HS-code | 8477.8000 |
| Naam | Rubberplaat met hoge dichtheid |
|---|---|
| Breedte | 3002000mm |
| Kleur | Zwart |
| Werktemperatuur | -60°C~120°C |
| Treksterkte | 6Mpa ~ 25Mpa |