| Πλάτος | 200-2200 χιλιοστά |
|---|---|
| Πάχος | 10-50 χιλιοστά |
| Ατσάλινο κορδόνι αρ.. | 10-200 ΤΕΜ |
| Εργοστάσιο | Ναί |
| OEM | Αποδέχομαι |
| Ονομα | Μπάκετ Ανελκυστήρας Ζώνης |
|---|---|
| Αρμονία | Ζώνη από χάλυβα |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C σε 200°C |
| Πλάτος ζώνης | 200mm έως 1800mm |
| τύπος κοινού | Μηχανοκίνητο στερεωτικό |
| Ονομα | Μεταγωγικός τροχός |
|---|---|
| Διάμετρος κυλίνδρου | 89 mm |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C σε 200°C |
| Για το εύρος ζώνης | 300-2400 χλστ |
| Χρώμα | Κόκκινο, Πράσινο, Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Ονομα | Μεταγωγικός τροχός |
|---|---|
| Εφαρμογή | Χειρισμός μαζικού υλικού |
| Υλικό πλαισίου | Γαλβανισμένος χάλυβας |
| Για το εύρος ζώνης | 300-2400 χλστ |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C σε 200°C |
| Τύπος κυλίνδρου | Επιστροφής κύλινδρος |
|---|---|
| Μήκος | 200-1000 mm |
| Διάμετρος | 89 mm |
| Χρώμα | Κόκκινο, Πράσινο, Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Κατάσταση | Νέος |
| Ονομα | μηχανή βουλκανιζατέρ από καουτσούκ |
|---|---|
| Τύπος μηχανής | Υδραυλικός |
| Εγγύηση Ποιότητας | 1 Έτος |
| Υλικό πλάκας | 45# χάλυβα |
| Κωδικός HS | 8477.8000 |
| Ονομα | Εργατικό φύλλο καουτσούκ |
|---|---|
| Κατάσταση | Νέος |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Πλάτος | 300-2200mm |
| Αντοχή εφελκυσμού | 8Mpa~25Mpa |
| Ονομα | Μηχανή βουλκανισμού καουτσούκ |
|---|---|
| Υλικό | Ανθρακούχο χάλυβα |
| Μέθοδος ελέγχου | Έλεγχος PLC |
| Υλικό πλάκας | 45# χάλυβα |
| Κωδικός HS | 8477.8000 |
| Ονομα | Λαστιχένιο φύλλο υψηλής πυκνότητας |
|---|---|
| Πλάτος | 3002000mm |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Θερμοκρασία εργασίας | -60°C~120°C |
| Αντοχή εφελκυσμού | 6Mpa~25Mpa |