| Ονομα | Συσκευή μεταφοράς καλωδίου από χαλύβδινο καλώδιο |
|---|---|
| Υλικό | Κορδόνι από φυσικό καουτσούκ και χάλυβα |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Πλάτος | 2002000mm |
| Μήκος | 50-200m/roll |
| Ονομα | Συσκευή μεταφοράς καλωδίου από χαλύβδινο καλώδιο |
|---|---|
| Πλάτος | 300-2400 χλστ |
| Πάχος | 12-60 χιλιοστά |
| Χρώμα | Μαύρος |
| OEM | Δεκτός |
| Ονομα | Μεταφορική ζώνη με σχέδιο Chevron |
|---|---|
| Πλάτος ζώνης | 300-3000mm |
| Πάχος ζώνης | 6mm έως 80mm |
| Ενίσχυση | Στρώματα κορδονιού από ύφασμα ή χάλυβα |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C σε 200°C |
| Ονομα | Nylon υφασμάτινη ταινία μεταφοράς |
|---|---|
| Πλάτος | 200-2200 χιλιοστά |
| Πάχος | 10-50 χιλιοστά |
| Fabric Ply No. | 2-10 |
| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | EP200 |
| Ονομα | Μεταφορικός ιμάντας EP200 |
|---|---|
| Πλάτος ζώνης | 300-2400 χλστ |
| Πάχος | 10-50 χιλιοστά |
| Ύφασμα Ply | 2-10 |
| OEM | Αποδέχομαι |
| Ονομα | Ατσάλινο κορδόνι ανελκυστήρα |
|---|---|
| Πλάτος | 300-2600 χιλιοστά |
| Πάχος | 12-60 χιλιοστά |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Εργοστάσιο | Ναί |
| Ονομα | Μηχανή σύνδεσης ελαστικού μεταφορικού ιμάντα |
|---|---|
| Μέθοδος ματίσματος | Καυτό να βουλκανίσει |
| Μέγιστο πλάτος ζώνης | 2000 mm |
| Φορητότητα | Φορητό / Κινητό |
| Μέγιστο πάχος ζώνης | 35 χλστ |
| Ονομα | Μεταφορικός ιμάντας χρονισμού |
|---|---|
| Πλάτος | 10-1800 χιλ. |
| Πάχος | 3-20mm |
| Εργοστάσιο | Ναί |
| Ευκαμψία | Ψηλά |
| Ονομα | Συσκευή μεταφοράς καλωδίου από χαλύβδινο καλώδιο |
|---|---|
| Πλάτος | 300-2400 χλστ |
| Πάχος | 10-50 χιλιοστά |
| Εσωτερικό υλικό | Σκοινί χάλυβα |
| Αντοχή εφελκυσμού | 10-25Mpa |
| Ονομα | Μεταφορικές Ιμάντες EP |
|---|---|
| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | EP200 |
| Πλάτος | 200-2200 χιλιοστά |
| Πάχος | 10-50 χιλιοστά |
| Fabric Ply No. | 2-10 |