| Ονομα | Μεταφορικός ιμάντας χρονισμού |
|---|---|
| Εργοστάσιο | Ναί |
| Πλάτος | 10-1800 χιλ. |
| Μήκος | OEM |
| Εύρος θερμοκρασίας | -20°C έως 150°C |
| Ονομα | Κυματοειδές ιμάντα μεταφοράς |
|---|---|
| Πάχος ζώνης | 6mm έως 55mm |
| Υψόμετρο πλευρικού τοίχου | 60mm έως 300mm |
| Υψόμετρος του μαστού | 50mm έως 280mm |
| Χωρητικότητα φορτίου | Διαφέρει ανάλογα με το μέγεθος και την αντοχή της ζώνης |
| Ονομα | Τραπεζική ζώνη μεταφοράς με κυματοειδή πλάτη |
|---|---|
| Πλάτος ζώνης | 300mm έως 2200mm |
| Πάχος ζώνης | 6mm έως 55mm |
| Υψόμετρο πλευρικού τοίχου | 60mm έως 300mm |
| Υψόμετρος του μαστού | 50mm έως 280mm |
| Ονομα | Τραπεζική ζώνη μεταφοράς με κυματοειδή πλάτη |
|---|---|
| Πλάτος ζώνης | 500 mm έως 2200 mm |
| Πάχος ζώνης | 5mm έως 60mm |
| Υψόμετρο πλευρικού τοίχου | 50mm 300mm |
| Υψόμετρος του μαστού | 40mm έως 280mm |
| Ονομα | Ζώνες Ανελκυστήρα Bucket |
|---|---|
| Πλάτος | 200-2400mm |
| Πάχος | 10-60 χιλιοστά |
| Αντοχή εφελκυσμού | 8-25MPA |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Ονομα | ελαστική ζώνη βαρέως τύπου |
|---|---|
| Πλάτος | 200-2200 χιλιοστά |
| Πάχος | 10-50 χιλιοστά |
| Ατσάλινο κορδόνι αρ.. | 10-200 ΤΕΜ |
| Εργοστάσιο | Ναί |
| Ονομα | Βιομηχανικές ελαστικές ζώνες |
|---|---|
| Πλάτος | 300-2400 χλστ |
| Πάχος | 10-60 χιλιοστά |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Υλικό | Κορδόνι από φυσικό καουτσούκ και χάλυβα |
| Όνομα προϊόντος | Άρθρωση ζώνης ανελκυστήρα |
|---|---|
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C σε 200°C |
| Πλάτος ζώνης | 200mm έως 2000mm |
| τύπος κοινού | Βουλκανισμός |
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου υψηλής αντοχής |
| Ονομα | σύγχρονη ζώνη συγχρονισμού |
|---|---|
| OEM | Αποδέχομαι |
| Ευκαμψία | Ψηλά |
| Εύρος θερμοκρασίας | -20°C έως 80°C |
| Πλάτος | 10-2000 mm |
| Πλάτος | 300-2400 χλστ |
|---|---|
| Πάχος | 10-60 χιλιοστά |
| Ατσάλινο κορδόνι αρ.. | 10-200 ΤΕΜ |
| OEM | Δεκτός |
| Εργοστάσιο | Ναί |