| Πλάτος ζώνης | 500 mm έως 2500 mm |
|---|---|
| Πάχος ζώνης | 6mm έως 70mm |
| Υψόμετρο πλευρικού τοίχου | 60mm έως 300mm |
| Υψόμετρος του μαστού | 50mm έως 280mm |
| Υλικό πυρήνα | Ύφασμα πολυεστέρα/νάιλον |
| Πλάτος | 400-2500 χιλιοστά |
|---|---|
| Πάχος | 10-50 χιλιοστά |
| Fabric Ply No. | 2-10 |
| OEM | Αποδέχομαι |
| Πιστοποιητικό | ISO9001, CE κ.λπ |
| Πλάτος ζώνης | 500 mm έως 2000 mm |
|---|---|
| Πάχος ζώνης | 6mm έως 55mm |
| Υψόμετρο πλευρικού τοίχου | 60mm έως 300mm |
| Υψόμετρος του μαστού | 50mm έως 280mm |
| Υλικό πυρήνα | Ύφασμα πολυεστέρα/νάιλον |
| Πλάτος | 200-2200 χιλιοστά |
|---|---|
| Πάχος | 10-50 χιλιοστά |
| Ατσάλινο κορδόνι αρ.. | 10-200 ΤΕΜ |
| Εργοστάσιο | Ναί |
| OEM | Αποδέχομαι |
| Ονομα | Μεταγωγικός τροχός |
|---|---|
| Κατάσταση | Νέος |
| Επένδυση | Γαλβανισμένο |
| Μήκος | 200-2000 mm |
| Χρώμα | Μαύρο, κόκκινο, πράσινο ή προσαρμοσμένο |
| Ονομα | μηχάνημα αρμού ζώνης |
|---|---|
| Μέθοδος ματίσματος | Καυτό να βουλκανίσει |
| Μέγιστο πλάτος ζώνης | 2000 mm |
| Χρόνος θέρμανσης | 5-10 λεπτά |
| Φορητότητα | Φορητό / Κινητό |
| Πλάτος | 3002500mm |
|---|---|
| Πάχος | 680mm |
| Αντοχή εφελκυσμού | 8-25 MPA |
| Θερμοκρασία | 0°C έως 300°C |
| Εργοστάσιο | Ναί |
| Μέθοδος ματίσματος | Καυτό να βουλκανίσει |
|---|---|
| Μέγιστο πλάτος | 2500 χιλ. |
| Φορητότητα | Φορητό / Κινητό |
| Μέγιστο πάχος | 80 χλστ |
| Εφαρμογή | Συναρμολόγηση και επισκευή μεταφορικής ταινίας |
| Ονομα | κυματοειδές πλευρικό μεταφορέα |
|---|---|
| Τύπος | μεταφορική μηχανή |
| Τύπος εγκατάστασης | Σταθερός ή κινητός |
| Υλικό πλαισίου | χάλυβα ή ανοξείδωτο χάλυβα |
| Πλάτος ζώνης | 300-2000 mm |
| Ονομα | Μεταγωγικός τροχός |
|---|---|
| Διάμετρος κυλίνδρου | 89 mm |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C σε 200°C |
| Για το εύρος ζώνης | 300-2400 χλστ |
| Χρώμα | Κόκκινο, Πράσινο, Μαύρο ή προσαρμοσμένο |