| Πλάτος ζώνης | 300-2800mm |
|---|---|
| Πάχος ζώνης | 6-40mm |
| Υψόμετρο πλευρικού τοίχου | 60-400 χιλιοστά |
| Υψόμετρος του μαστού | 40-380mm |
| Υλικό | Καουτσούκ ή PVC |
| Ονομα | Ρολά βαρέως τύπου |
|---|---|
| Διάμετρος κυλίνδρου | 89 mm |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C σε 200°C |
| Διάμετρος | 57mm-1000mm |
| Για το εύρος ζώνης | B500-B2400 |
| Ονομα | Εργατικό φύλλο καουτσούκ |
|---|---|
| Κατάσταση | Νέος |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Πλάτος | 300-2200mm |
| Αντοχή εφελκυσμού | 8Mpa~25Mpa |
| Πλάτος | 3002500mm |
|---|---|
| Πάχος | 10-40mm |
| Αντοχή εφελκυσμού | 8-25MPA |
| Εργοστάσιο | Ναί |
| OEM | Αποδέχομαι |
| Ονομα | Λαστιχένια τροχαλία που υστερεί |
|---|---|
| Πάχος | 3mm - 20mm |
| Πλάτος | μέχρι 2000 mm |
| Αντοχή εφελκυσμού | 10-15 MPa |
| Χρώμα | Μαύρο / Προσαρμοσμένα χρώματα διαθέσιμα |
| Πλάτος ζώνης | 3002500mm |
|---|---|
| Πάχος | 680mm |
| Ύφασμα Ply | 1-10 |
| OEM | Αποδέχομαι |
| Πιστοποιητικό | ISO9001, CE κ.λπ |
| Πλάτος ζώνης | 500-2500mm |
|---|---|
| Πάχος ζώνης | 680mm |
| Υψόμετρο πλευρικού τοίχου | 60300mm |
| Υψόμετρος του μαστού | 40-280 mm |
| Διάστιχο | OEM |
| Πλάτος ζώνης | 500-2500mm |
|---|---|
| Πάχος ζώνης | 680mm |
| Υψόμετρο πλευρικού τοίχου | 60300mm |
| Υψόμετρος του μαστού | 40-280 mm |
| Διάστιχο | OEM |
| Υλικό | Καουτσούκ και ύφασμα EP/Nylon |
|---|---|
| Πλάτος | 300-3000mm |
| Πάχος | 5-40mm |
| Ύφασμα Ply | 2-10 |
| Εργοστάσιο | Ναί |
| Ονομα | Λαστιχένια τροχαλία που υστερεί |
|---|---|
| Πλάτος | 100mm 2000mm |
| Εύρος θερμοκρασίας | -20°C σε 200°C |
| Κατάσταση | Νέος |
| Πρότυπο | DIN,JIS,ISO,CEMA,GB |