| Ονομα | Μεταφορικός ιμάντας EP200 |
|---|---|
| Πλάτος ζώνης | 300-2400 χλστ |
| Πάχος | 10-50 χιλιοστά |
| Ύφασμα Ply | 2-10 |
| OEM | Αποδέχομαι |
| Ονομα | Τραπεζική ζώνη μεταφοράς με κυματοειδή πλάτη |
|---|---|
| Πλάτος ζώνης | 300mm έως 2200mm |
| Πάχος ζώνης | 6mm έως 55mm |
| Υψόμετρο πλευρικού τοίχου | 60mm έως 300mm |
| Υψόμετρος του μαστού | 50mm έως 280mm |
| Πλάτος | 2002500mm |
|---|---|
| Πάχος | 10-80mm |
| Αντοχή εφελκυσμού | 8-25MPA |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Εργοστάσιο | Ναί |
| Πλάτος | 300-2400 χλστ |
|---|---|
| Πάχος | 10-60 χιλιοστά |
| Ατσάλινο κορδόνι αρ.. | 10-200 ΤΕΜ |
| OEM | Δεκτός |
| Εργοστάσιο | Ναί |
| Πλάτος | 300-2800mm |
|---|---|
| Πάχος | 5-20 χιλιοστά |
| Fabric Ply No. | 2-10 |
| OEM | Αποδέχομαι |
| Εργοστάσιο | Ναί |
| Πλάτος ζώνης | 3002500mm |
|---|---|
| Πάχος | 680mm |
| Ύφασμα Ply | 2-10 |
| OEM | Αποδέχομαι |
| Πιστοποιητικό | ISO9001, CE κ.λπ |
| Πλάτος ζώνης | 300-2800mm |
|---|---|
| Πάχος ζώνης | 12-60 χιλιοστά |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Ενίσχυση | Ατσάλινο δίχτυ |
| OEM | Δεκτός |
| Ονομα | λαστιχένια φορμάροντας μηχανή σιλικόνης |
|---|---|
| Τύπος μηχανής | Υδραυλική/Μηχανική Πρέσα Βουλκανισμού |
| Μέθοδος ελέγχου | Έλεγχος PLC |
| Εύρος θερμοκρασίας | 0-300 ° C |
| Υλικό πλάκας | 45# χάλυβα |
| Πλάτος | 2002500mm |
|---|---|
| Πάχος | 12-80mm |
| Χρώμα | Μαύρος |
| OEM | Αποδέχομαι |
| Πιστοποιητικό | ISO9001, CE κ.λπ |
| Πλάτος ζώνης | 3002500mm |
|---|---|
| Πάχος | 680mm |
| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | EP250 |
| Fabric Ply No. | 2-10 |
| OEM | Αποδέχομαι |