| Ονομα | Βιομηχανικές ελαστικές ζώνες |
|---|---|
| Πλάτος | 300-2400 χλστ |
| Πάχος | 10-60 χιλιοστά |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Υλικό | Κορδόνι από φυσικό καουτσούκ και χάλυβα |
| Ονομα | Μεταφορική ζώνη με σχέδιο Chevron |
|---|---|
| Πλάτος ζώνης | 300-3000mm |
| Αντοχή εφελκυσμού | 8-25 MPA |
| Πάχος ζώνης | 6mm 60mm |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Ονομα | Συσκευές μεταφοράς ιμάντων από PVC |
|---|---|
| Φύλλο | 1 - 5 |
| Υλικό | PVC και PU |
| Θερμοκρασία εργασίας | -10/+100℃ |
| Μήκος | Προσαρμοσμένο |
| Ονομα | Εργατικό φύλλο καουτσούκ |
|---|---|
| Κατάσταση | Νέος |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Πλάτος | 300-2200mm |
| Αντοχή εφελκυσμού | 8Mpa~25Mpa |
| Ονομα | Συσκευή μεταφοράς PVC PU |
|---|---|
| Πλάτος ζώνης | 100-2000 χιλιοστά |
| Πάχος | 3-30 χιλιοστά |
| Φύλλο | 2 - 5 |
| Μήκος | Προσαρμοσμένο |
| Ονομα | Μεταφορική ζώνη με σχέδιο Chevron |
|---|---|
| Ενίσχυση | Στρώματα κορδονιού από ύφασμα ή χάλυβα |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Πάχος ζώνης | 6 mm έως 50 mm |
| Πλάτος ζώνης | Συνήθως 400mm έως 2000mm |
| Ονομα | Συσκευή μεταφοράς PVC PU |
|---|---|
| Πλάτος ζώνης | 100-2800mm |
| Φύλλο | 2-5 |
| Πάχος | 3-35mm |
| Υλικό | PVC και PU |
| Ονομα | Μεταφορική ζώνη με σχέδιο Chevron |
|---|---|
| Πλάτος ζώνης | 300-3000mm |
| Πάχος ζώνης | 6mm έως 80mm |
| Ενίσχυση | Στρώματα κορδονιού από ύφασμα ή χάλυβα |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C σε 200°C |
| Ονομα | Μεταφορικές Ιμάντες EP |
|---|---|
| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | EP200 |
| Πλάτος | 200-2200 χιλιοστά |
| Πάχος | 10-50 χιλιοστά |
| Fabric Ply No. | 2-10 |
| Ονομα | Μεταφορικός ιμάντας χρονισμού |
|---|---|
| Πλάτος | 10-1800 χιλ. |
| Πάχος | 3-20mm |
| Εργοστάσιο | Ναί |
| Ευκαμψία | Ψηλά |