| Πλάτος ζώνης | 3002500mm |
|---|---|
| Πάχος ζώνης | 580mm |
| Εργοστάσιο | Ναί |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C σε 200°C |
| Αντοχή εφελκυσμού | 8-25 MPA |
| Πλάτος | 400-2500 χιλιοστά |
|---|---|
| Πάχος | 10-50 χιλιοστά |
| Fabric Ply No. | 2-10 |
| OEM | Αποδέχομαι |
| Πιστοποιητικό | ISO9001, CE κ.λπ |
| Πλάτος | 300mm έως 2500mm |
|---|---|
| Πάχος | 6mm έως 80mm |
| Χρώμα | Μαύρος |
| OEM | Δεκτός |
| Αντοχή εφελκυσμού | 8-25 MPA |
| Όνομα προϊόντος | Εργατικό φύλλο καουτσούκ |
|---|---|
| Πυκνότητα | 1.2-1.4g/cm3 |
| Αντίσταση | Ανθεκτικό στο λάδι / Ανθεκτικό στα χημικά / Ανθεκτικό στις καιρικές συνθήκες / Ανθεκτικό στην τριβή |
| Πακέτο μεταφοράς | Συσκευασία σε χαρτοκιβώτια και κιβώτια |
| Φινίρισμα επιφάνειας | Λεία / Υφή / Ανάγλυφη |
| Μέθοδος ματίσματος | Καυτό να βουλκανίσει |
|---|---|
| Μέγιστο πλάτος ζώνης | 2400 χιλ. |
| Φορητότητα | Φορητό / Κινητό |
| Μέγιστο πάχος ζώνης | 50 χλστ |
| Εφαρμογή | Συναρμολόγηση και επισκευή μεταφορικής ταινίας |
| Ονομα | Nylon υφασμάτινη ταινία μεταφοράς |
|---|---|
| Πλάτος | 200-2200 χιλιοστά |
| Πάχος | 10-50 χιλιοστά |
| Fabric Ply No. | 2-10 |
| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | EP200 |
| Ονομα | Nylon υφασμάτινη ταινία μεταφοράς |
|---|---|
| Πλάτος | 200-2200 χιλιοστά |
| Πάχος | 10-50 χιλιοστά |
| Fabric Ply No. | 2-10 |
| Εργοστάσιο | Ναί |
| Όνομα προϊόντος | Μεταφορικός ιμάντας ανελκυστήρων Bucket |
|---|---|
| Υλικό | Κορδόνι από φυσικό καουτσούκ και χάλυβα |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Πλάτος | 200-2400mm |
| Πάχος | 12-60 χιλιοστά |
| Ονομα | Συσκευή μεταφοράς ανελκυστήρα |
|---|---|
| Πλάτος | 300-2400 χλστ |
| Πάχος | 10-60 χιλιοστά |
| Δομή | Καουτσούκ κάλυμμα και ατσάλινος πυρήνας εσωτερικά |
| Εργοστάσιο | Ναί |
| Ονομα | μεταγωγική ζώνη υψηλής θερμοκρασίας |
|---|---|
| Πλάτος | 300mm έως 6000mm |
| Πάχος | 6mm 60mm |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Εφαρμογή | Χειρισμός υλικού υψηλής θερμοκρασίας |