| نام | عقب افتادگی قرقره لاستیکی |
|---|---|
| ضخامت | 3 میلی متر - 20 میلی متر |
| عرض | تا 2000 میلی متر |
| استحکام کششی | 10 تا 15 MPa |
| رنگ | سیاه / رنگ های سفارشی موجود است |
| نام | غلتک های بیکار سنگین |
|---|---|
| قطر غلتک | 89 میلی متر |
| محدوده دمای عملیاتی | -20 تا 200 درجه سانتی گراد |
| قطر | 57mm-1000mm |
| برای پهنای باند | B500-B2400 |
| عرض تسمه | 300-2500 میلی متر |
|---|---|
| ضخامت کمربند | 6-90 میلی متر |
| ارتفاع جانبی | 60-400 میلی متر |
| ارتفاع کلت | 40-380 میلی متر |
| کارخانه | بله |
| عرض تسمه | 500-2500 میلی متر |
|---|---|
| ضخامت کمربند | 6-80 میلی متر |
| ارتفاع جانبی | 60-300 میلی متر |
| ارتفاع کلت | 40-280 میلی متر |
| فاصله گیره | OEM |
| عرض تسمه | 300-2500 میلی متر |
|---|---|
| ضخامت کمربند | 6-90 میلی متر |
| ارتفاع جانبی | 60-400 میلی متر |
| ارتفاع کلت | 40-380 میلی متر |
| رنگ | مشکی یا سفارشی |
| ضخامت کمربند | 6-80 میلی متر |
|---|---|
| عرض تسمه | 300-2500 میلی متر |
| استحکام کششی | 8-25 مگاپاسکال |
| OEM | قابل قبول |
| کارخانه | بله |
| نوع غلتک | غلتک برگشت |
|---|---|
| طول | 200-1000 میلی متر |
| قطر | 89 میلی متر |
| رنگ | قرمز، سبز، سیاه یا سفارشی |
| وضعیت | جدید |
| نوع غلتک | غلتک برگشت |
|---|---|
| عرض | 200-1000 میلی متر |
| قطر | 89 میلی متر |
| وضعیت | جدید |
| رنگ | قرمز، سبز، سیاه یا سفارشی |
| نام محصول | ورق لاستیکی صنعتی |
|---|---|
| تراکم | 1.2-1.4g/cm3 |
| مقاومت | مقاوم در برابر روغن / مقاوم در برابر مواد شیمیایی / مقاوم در برابر آب و هوا / مقاوم در برابر سایش |
| بسته حمل و نقل | بسته بندی در کارتن و جعبه |
| پایان سطح | صاف / بافت / برجسته |
| نام محصول | ورق لاستیکی |
|---|---|
| تراکم | 1.2-1.4g/cm3 |
| پایان سطح | صاف / بافت / برجسته |
| استحکام کششی | 5-20 مگا پاسکال |
| مقاومت | مقاوم در برابر روغن / مقاوم در برابر مواد شیمیایی / مقاوم در برابر آب و هوا / مقاوم در برابر سایش |