| نام | غلتک های بیکار سنگین |
|---|---|
| قطر غلتک | 89 میلی متر |
| محدوده دمای عملیاتی | -20 تا 200 درجه سانتی گراد |
| قطر | 57mm-1000mm |
| برای پهنای باند | B500-B2400 |
| عرض تسمه | 300-3000 میلی متر |
|---|---|
| ضخامت کمربند | 5-40 میلی متر |
| ارتفاع جانبی | 60-400 میلی متر |
| ارتفاع کلت | 40-380 میلی متر |
| لایه پارچه ای | 2-10 |
| عرض تسمه | 300-3000 میلی متر |
|---|---|
| ضخامت کمربند | 5-40 میلی متر |
| ارتفاع کلت | 40-380 میلی متر |
| ارتفاع جانبی | 60-400 میلی متر |
| لایه پارچه ای | 2-10 |
| استحکام کششی | 630-5400 نیوتن بر میلی متر |
|---|---|
| برنامه های کاربردی | سیمان، زغال سنگ، معدن، بندر و غیره |
| مواد | پوشش لاستیکی و طناب فولادی |
| ضخامت کمربند | 10-40MM |
| عرض تسمه | 200-2800 میلی متر |
| عرض تسمه | 200-2800 میلی متر |
|---|---|
| ضخامت کمربند | 10-40MM |
| استحکام کششی | 630-5400 نیوتن بر میلی متر |
| مواد | پوشش لاستیکی و طناب فولادی |
| OEM | بله |
| نام محصول | ورق لاستیکی صنعتی |
|---|---|
| تراکم | 1.2-1.4g/cm3 |
| مقاومت | مقاوم در برابر روغن / مقاوم در برابر مواد شیمیایی / مقاوم در برابر آب و هوا / مقاوم در برابر سایش |
| بسته حمل و نقل | بسته بندی در کارتن و جعبه |
| پایان سطح | صاف / بافت / برجسته |
| نام محصول | ورق لاستیکی |
|---|---|
| تراکم | 1.2-1.4g/cm3 |
| پایان سطح | صاف / بافت / برجسته |
| استحکام کششی | 5-20 مگا پاسکال |
| مقاومت | مقاوم در برابر روغن / مقاوم در برابر مواد شیمیایی / مقاوم در برابر آب و هوا / مقاوم در برابر سایش |
| نام | عقب افتادگی قرقره لاستیکی |
|---|---|
| طول | قابل تنظیم بر اساس نیاز |
| ضخامت | 3 میلی متر - 20 میلی متر |
| عرض | تا 2000 میلی متر |
| استحکام کششی | 10-15 مگاپاسکال |
| نام | عقب افتادگی قرقره لاستیکی |
|---|---|
| عرض | 100 میلی متر تا 2000 میلی متر |
| محدوده دما | -20 تا 200 درجه سانتی گراد |
| وضعیت | جدید |
| استاندارد | DIN ، JIS ، ISO ، CEMA ، GB |
| نام | ورق لاستیکی صنعتی |
|---|---|
| وضعیت | جدید |
| رنگ | مشکی |
| عرض | 300-2200 میلی متر |
| استحکام کششی | 8Mpa~25Mpa |