| Nazwa | Gumowe otulina koła pasowego |
|---|---|
| Grubość | 3mm - 20mm |
| Szerokość | Do 2000 mm |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 10-15 MPa |
| Kolor | Dostępne kolory czarne / niestandardowe |
| Nazwa | Rolki napinające o dużej wytrzymałości |
|---|---|
| Średnica rolki | 89 mm |
| Zakres temperatur pracy | -20°C do 200°C |
| Średnica | 57mm-1000mm |
| Dla przepustowości | B500-B2400 |
| Szerokość paska | 300-2500mm |
|---|---|
| Grubość paska | 6-90 mm |
| Wysokość ściany bocznej | 60-400mm |
| Wysokość knagi | 40-380 mm |
| fabryka | Tak |
| Szerokość paska | 500-2500mm |
|---|---|
| Grubość paska | 6-80mm |
| Wysokość ściany bocznej | 60-300mm |
| Wysokość knagi | 40-280 mm |
| Rozstaw klinów | OEM |
| Szerokość paska | 300-2500mm |
|---|---|
| Grubość paska | 6-90 mm |
| Wysokość ściany bocznej | 60-400mm |
| Wysokość knagi | 40-380 mm |
| Kolor | Czarny lub dostosowany |
| Grubość paska | 6-80mm |
|---|---|
| Szerokość paska | 300-2500mm |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 8-25 MPa |
| OEM | Do przyjęcia |
| fabryka | Tak |
| Typ rolki | Rolka zwrotna |
|---|---|
| Długość | 200-1000 mm |
| Średnica | 89 mm |
| Kolor | Czerwony, zielony, czarny lub dostosowany |
| Stan | Nowy |
| Typ rolki | Rolka zwrotna |
|---|---|
| Szerokość | 200-1000 mm |
| Średnica | 89 mm |
| Stan | Nowy |
| Kolor | Czerwony, zielony, czarny lub dostosowany |
| Nazwa produktu | Arkusz gumy przemysłowej |
|---|---|
| Gęstość | 1,2-1,4 g/cm3 |
| Opór | Odporny na oleje / Odporny na chemikalia / Odporny na warunki atmosferyczne / Odporny na ścieranie |
| Pakiet Transportowy | Pakowanie w kartony i skrzynie |
| Wykończenie powierzchni | Gładkie / Teksturowane / Wytłaczane |
| Nazwa produktu | arkusz gumy |
|---|---|
| Gęstość | 1,2-1,4 g/cm3 |
| Wykończenie powierzchni | Gładkie / Teksturowane / Wytłaczane |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 5-20 MPa |
| Opór | Odporny na oleje / Odporny na chemikalia / Odporny na warunki atmosferyczne / Odporny na ścieranie |