| İsim | Kauçuk Kasnak Gecikmesi |
|---|---|
| Kalınlık | 3mm - 20mm |
| Genişlik | 2000 mm'ye kadar |
| Çekme Dayanımı | 10-15 MPa |
| Renk | Siyah / Özel Renkler Mevcuttur |
| İsim | Ağır Hizmet Avara Silindirleri |
|---|---|
| Rulo Çapı | 89 mm |
| Çalışma Sıcaklığı Aralığı | -20°C ila 200°C |
| Çap | 57mm-1000mm |
| Bant Genişliği için | B500-B2400 |
| Bant Genişliği | 300-2500mm |
|---|---|
| Bant Kalınlığı | 6-90mm |
| Yan duvar yüksekliği | 60-400mm |
| Kilit Yüksekliği | 40-380mm |
| fabrika | Evet |
| Bant Genişliği | 500-2500mm |
|---|---|
| Bant Kalınlığı | 6-80mm |
| Yan duvar yüksekliği | 60-300mm |
| Kilit Yüksekliği | 40-280mm |
| Kilit aralığı | OEM |
| Bant Genişliği | 300-2500mm |
|---|---|
| Bant Kalınlığı | 6-90mm |
| Yan duvar yüksekliği | 60-400mm |
| Kilit Yüksekliği | 40-380mm |
| Renk | Siyah veya Özelleştirilmiş |
| Bant Kalınlığı | 6-80mm |
|---|---|
| Bant Genişliği | 300-2500mm |
| Çekme Dayanımı | 8-25 MPa |
| OEM | Kabul edilebilir |
| fabrika | Evet |
| Rulo Tipi | Dönüş Silindiri |
|---|---|
| Uzunluk | 200-1000mm |
| Çap | 89 mm |
| Renk | Kırmızı, Yeşil, Siyah veya özelleştirilmiş |
| Durum | Yeni |
| Rulo Tipi | Dönüş Silindiri |
|---|---|
| Genişlik | 200-1000mm |
| Çap | 89 mm |
| Durum | Yeni |
| Renk | Kırmızı, Yeşil, Siyah veya özelleştirilmiş |
| Ürün adı | Endüstriyel Kauçuk Levha |
|---|---|
| Yoğunluk | 1,2-1,4 gr/cm3 |
| Rezistans | Yağa dayanıklı / Kimyasallara dayanıklı / Hava koşullarına dayanıklı / Aşınmaya dayanıklı |
| Taşıma Paketi | Karton ve Sandıklarda Paketleme |
| Yüzey İşlemi | Pürüzsüz / Dokulu / Kabartmalı |
| Ürün adı | Lastik levha |
|---|---|
| Yoğunluk | 1,2-1,4 gr/cm3 |
| Yüzey İşlemi | Pürüzsüz / Dokulu / Kabartmalı |
| Çekme Dayanımı | 5-20MPa |
| Rezistans | Yağa dayanıklı / Kimyasallara dayanıklı / Hava koşullarına dayanıklı / Aşınmaya dayanıklı |