| Πλάτος ζώνης | 200-2800mm |
|---|---|
| Πάχος ζώνης | 10-40mm |
| Αντοχή εφελκυσμού | 630-5400 N/mm |
| Υλικό | Καουτσούκ και κορδόνι από χάλυβα |
| Εργοστάσιο | Ναί |
| Αντοχή εφελκυσμού | 630-5400 N/mm |
|---|---|
| Εφαρμογές | Τσιμέντο, Άνθρακας, Εξόρυξη, Λιμάνι κ.λπ. |
| Υλικό | Καουτσούκ και κορδόνι από χάλυβα |
| Πάχος ζώνης | 10-40mm |
| Πλάτος ζώνης | 200-2800mm |
| Πλάτος ζώνης | 200 mm έως 2500 mm |
|---|---|
| Πάχος ζώνης | 690mm |
| Εφαρμογή | Χειρισμός υλικών στα ορυχεία, τη γεωργία και τη βιομηχανία |
| Αντοχή | Μεγάλη διάρκεια ζωής κάτω από βαρύ φορτίο |
| Προσαρμόσιμο | Δεκτός |
| Πλάτος ζώνης | 200-2800mm |
|---|---|
| Πάχος ζώνης | 10-40mm |
| Αντοχή εφελκυσμού | 630-5400 N/mm |
| Υλικό | Καουτσούκ και κορδόνι από χάλυβα |
| OEM | Ναί |
| Ονομα | Λαστιχένια τροχαλία που υστερεί |
|---|---|
| Μήκος | Προσαρμόσιμο σύμφωνα με την απαίτηση |
| Πάχος | 3mm - 20mm |
| Πλάτος | μέχρι 2000 mm |
| Αντοχή σε εφελκυσμό | 10-15 MPa |
| Ονομα | Λαστιχένια τροχαλία που υστερεί |
|---|---|
| Πλάτος | 100mm 2000mm |
| Εύρος θερμοκρασίας | -20°C σε 200°C |
| Κατάσταση | Νέος |
| Πρότυπο | DIN,JIS,ISO,CEMA,GB |
| Ονομα | Μηχανή βουλκανισμού καουτσούκ |
|---|---|
| Υλικό | Ανθρακούχο χάλυβα |
| Μέθοδος ελέγχου | Έλεγχος PLC |
| Υλικό πλάκας | 45# χάλυβα |
| Κωδικός HS | 8477.8000 |