| Riembreedte | 200-2800 mm |
|---|---|
| Riemdikte | 10-40 mm |
| Treksterkte | 630-5400 N/mm |
| Materiaal | Rubberen hoes en staalkoord |
| Fabriek | Ja |
| Treksterkte | 630-5400 N/mm |
|---|---|
| Toepassingen | cement, steenkool, mijnbouw, haven enz. |
| Materiaal | Rubberen hoes en staalkoord |
| Riemdikte | 10-40 mm |
| Riembreedte | 200-2800 mm |
| Riembreedte | 200mm Tot 2500mm |
|---|---|
| Riemdikte | 690mm |
| Sollicitatie | Materiaalbehandeling in de mijnbouw, landbouw en industrie |
| Duurzaamheid | Lange levensduur onder zware belasting |
| Aanpasbaar | Aanvaardbaar |
| Riembreedte | 200-2800 mm |
|---|---|
| Riemdikte | 10-40 mm |
| Treksterkte | 630-5400 N/mm |
| Materiaal | Rubberen hoes en staalkoord |
| OEM | Ja |
| Naam | Rubberen katrolbekleding |
|---|---|
| Lengte | Aanpasbaar vanaf vereiste |
| Dikte | 3mm - 20mm |
| Breedte | tot 2000 mm |
| Treksterkte | 10-15 MPa |
| Naam | Rubberen katrolbekleding |
|---|---|
| Breedte | 100mm tot 2000mm |
| Temperatuurbereik | -20°C aan 200°C |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Standaard | DIN, JIS, ISO, CEMA, GB |
| Naam | 100000 stuks/maand |
|---|---|
| Materiaal | Koolstofstaal |
| Controlemethode | PLC-besturing |
| Plaatmateriaal | 45# staal |
| HS-code | 8477.8000 |