| Πλάτος ζώνης | 500-2500mm |
|---|---|
| Πάχος ζώνης | 680mm |
| Υψόμετρο πλευρικού τοίχου | 60300mm |
| Υψόμετρος του μαστού | 40-280 mm |
| Διάστιχο | OEM |
| Πλάτος εργασίας | 200 mm έως 2500 mm |
|---|---|
| Πάχος ζώνης | 12mm έως 95mm |
| τύπος κοινού | Μηχανικός συνδετήρας ή βουλκανισμένη συναρμογή |
| Αρμονία | Κατάλληλο για διάφορους ιμάντες ανελκυστήρα με κάδο |
| Προσαρμόσιμο | Δεκτός |
| Πλάτος ζώνης | 500-2500mm |
|---|---|
| Πάχος ζώνης | 680mm |
| Υψόμετρο πλευρικού τοίχου | 60300mm |
| Υψόμετρος του μαστού | 40-280 mm |
| Διάστιχο | OEM |
| Πλάτος ζώνης | 3002500mm |
|---|---|
| Πάχος ζώνης | 690mm |
| Υψόμετρο πλευρικού τοίχου | 60-400 χιλιοστά |
| Υψόμετρος του μαστού | 40-380mm |
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Πάχος ζώνης | 680mm |
|---|---|
| Πλάτος ζώνης | 3002500mm |
| Αντοχή εφελκυσμού | 8-25 MPA |
| OEM | Δεκτός |
| Εργοστάσιο | Ναί |
| Πλάτος | 3002500mm |
|---|---|
| Πάχος | 10-40mm |
| Αντοχή εφελκυσμού | 8-25MPA |
| Εργοστάσιο | Ναί |
| OEM | Αποδέχομαι |
| Ύφασμα Ply | 2-10 |
|---|---|
| Υλικό | Νάιλον ύφασμα |
| Εργοστάσιο | Ναί |
| Εφαρμογή | Χειρισμός υλικών, εξόρυξη, κατασκευή |
| Πάχος | 5-40mm |
| Πλάτος | 3002500mm |
|---|---|
| Πάχος | 680mm |
| Αντοχή εφελκυσμού | 8-25 MPA |
| Θερμοκρασία | 0°C έως 300°C |
| Εργοστάσιο | Ναί |
| Πλάτος ζώνης | 3002500mm |
|---|---|
| Πάχος ζώνης | 690mm |
| Υψόμετρο πλευρικού τοίχου | 60-400 χιλιοστά |
| Υψόμετρος του μαστού | 40-380mm |
| Εργοστάσιο | Ναί |
| Τύπος κυλίνδρου | Επιστροφής κύλινδρος |
|---|---|
| Πλάτος | 200-1000 mm |
| Διάμετρος | 89 mm |
| Κατάσταση | Νέος |
| Χρώμα | Κόκκινο, Πράσινο, Μαύρο ή προσαρμοσμένο |