| Πλάτος ζώνης | 3002000mm |
|---|---|
| Πάχος | 10-60 χιλιοστά |
| Υψόμετρο πλευρικού τοίχου | 60300mm |
| Υψόμετρος του μαστού | 40-280 mm |
| Ύφασμα Ply | 2-10 |
| Πλάτος | 2002500mm |
|---|---|
| Πάχος | 12-80mm |
| Χρώμα | Μαύρος |
| OEM | Αποδέχομαι |
| Πιστοποιητικό | ISO9001, CE κ.λπ |
| Πλάτος ζώνης | 500 mm έως 2500 mm |
|---|---|
| Πάχος ζώνης | 6mm έως 70mm |
| Υψόμετρο πλευρικού τοίχου | 60mm έως 300mm |
| Υψόμετρος του μαστού | 50mm έως 280mm |
| Υλικό πυρήνα | Ύφασμα πολυεστέρα/νάιλον |
| Πλάτος | 400-2500 χιλιοστά |
|---|---|
| Πάχος | 10-50 χιλιοστά |
| Fabric Ply No. | 2-10 |
| OEM | Αποδέχομαι |
| Πιστοποιητικό | ISO9001, CE κ.λπ |
| Πλάτος ζώνης | 500 mm έως 2000 mm |
|---|---|
| Πάχος ζώνης | 6mm έως 55mm |
| Υψόμετρο πλευρικού τοίχου | 60mm έως 300mm |
| Υψόμετρος του μαστού | 50mm έως 280mm |
| Υλικό πυρήνα | Ύφασμα πολυεστέρα/νάιλον |
| Πλάτος | 300mm έως 2500mm |
|---|---|
| Πάχος | 6mm έως 80mm |
| Χρώμα | Μαύρος |
| OEM | Δεκτός |
| Αντοχή εφελκυσμού | 8-25 MPA |
| Πλάτος | 200-2200 χιλιοστά |
|---|---|
| Πάχος | 10-50 χιλιοστά |
| Ατσάλινο κορδόνι αρ.. | 10-200 ΤΕΜ |
| Εργοστάσιο | Ναί |
| OEM | Αποδέχομαι |
| Ονομα | μηχάνημα αρμού ζώνης |
|---|---|
| Μέθοδος ματίσματος | Καυτό να βουλκανίσει |
| Μέγιστο πλάτος ζώνης | 2000 mm |
| Χρόνος θέρμανσης | 5-10 λεπτά |
| Φορητότητα | Φορητό / Κινητό |
| Μέθοδος ματίσματος | Καυτό να βουλκανίσει |
|---|---|
| Μέγιστο πλάτος | 2500 χιλ. |
| Φορητότητα | Φορητό / Κινητό |
| Μέγιστο πάχος | 80 χλστ |
| Εφαρμογή | Συναρμολόγηση και επισκευή μεταφορικής ταινίας |
| Ονομα | Μεγάλος μεταφορέας ζωνών γωνίας |
|---|---|
| Πλάτος ζώνης | 300 - 2000 mm |
| Τύπος εγκατάστασης | Σταθερός ή κινητός |
| Ταχύτητα | Ρυθμιζόμενο, συνήθως 0,5 έως 6 m/s |
| Γωνία κλίσης | Μέχρι 90 μοίρες |