| Ονομα | Μπάκετ Ανελκυστήρας Ζώνης |
|---|---|
| Αρμονία | Ζώνη από χάλυβα |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C σε 200°C |
| Πλάτος ζώνης | 200mm έως 1800mm |
| τύπος κοινού | Μηχανοκίνητο στερεωτικό |
| Ονομα | OEM ιμάντας χρονισμού |
|---|---|
| Πλάτος | 10-1800 χιλ. |
| Πάχος | 3-30 χιλ. |
| Εύρος θερμοκρασίας | -20°C έως 150°C |
| Αντοχή σε εφελκυσμό | 8-20 MPa |
| Ονομα | Λαστιχένια τροχαλία που υστερεί |
|---|---|
| Πάχος | 3mm - 20mm |
| Πλάτος | μέχρι 2000 mm |
| Αντοχή εφελκυσμού | 10-15 MPa |
| Χρώμα | Μαύρο / Προσαρμοσμένα χρώματα διαθέσιμα |
| Τύπος κυλίνδρου | Επιστροφής κύλινδρος |
|---|---|
| Μήκος | 200-1000 mm |
| Διάμετρος | 89 mm |
| Χρώμα | Κόκκινο, Πράσινο, Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Κατάσταση | Νέος |
| Κατασκευή | Πλαϊνό τοίχωμα, Σελίδα, Ζώνη Βάσης |
|---|---|
| Εφαρμογή | Γωνία εμβάπτισης Μεταφορά υλικού |
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| OEM | Αποδέχομαι |
| Υψόμετρος του μαστού | 40-380mm |
| Πλάτος ζώνης | 3002500mm |
|---|---|
| Πάχος | 680mm |
| Ύφασμα Ply | 1-10 |
| OEM | Αποδέχομαι |
| Πιστοποιητικό | ISO9001, CE κ.λπ |
| Πλάτος ζώνης | 500-2500mm |
|---|---|
| Πάχος ζώνης | 680mm |
| Υψόμετρο πλευρικού τοίχου | 60300mm |
| Υψόμετρος του μαστού | 40-280 mm |
| Διάστιχο | OEM |
| Πλάτος εργασίας | 200 mm έως 2500 mm |
|---|---|
| Πάχος ζώνης | 12mm έως 95mm |
| τύπος κοινού | Μηχανικός συνδετήρας ή βουλκανισμένη συναρμογή |
| Αρμονία | Κατάλληλο για διάφορους ιμάντες ανελκυστήρα με κάδο |
| Προσαρμόσιμο | Δεκτός |
| Πλάτος ζώνης | 500-2500mm |
|---|---|
| Πάχος ζώνης | 680mm |
| Υψόμετρο πλευρικού τοίχου | 60300mm |
| Υψόμετρος του μαστού | 40-280 mm |
| Διάστιχο | OEM |
| Πλάτος ζώνης | 3002500mm |
|---|---|
| Πάχος ζώνης | 690mm |
| Υψόμετρο πλευρικού τοίχου | 60-400 χιλιοστά |
| Υψόμετρος του μαστού | 40-380mm |
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |