| Όνομα προϊόντος | Μεταφορικός ιμάντας ανελκυστήρων Bucket |
|---|---|
| Υλικό | Κορδόνι από φυσικό καουτσούκ και χάλυβα |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Πλάτος | 200-2400mm |
| Μήκος | 50-200m/roll |
| Ονομα | Συσκευή μεταφοράς ανελκυστήρα |
|---|---|
| Πλάτος | 300-2400 χλστ |
| Πάχος | 10-60 χιλιοστά |
| Δομή | Καουτσούκ κάλυμμα και ατσάλινος πυρήνας εσωτερικά |
| Εργοστάσιο | Ναί |
| Ονομα | Ελαστικός ιμάντας μεταφοράς ανθεκτικός στη θερμότητα |
|---|---|
| Πλάτος | 400mm έως 2400mm |
| Πάχος | 6 mm έως 50 mm |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Αντοχή σε εφελκυσμό | 8 MPa έως 25 MPa |
| Ονομα | Μεταφορικός ιμάντας χρονισμού |
|---|---|
| Πλάτος | 10-1800 χιλ. |
| Πάχος | 3-20mm |
| Εργοστάσιο | Ναί |
| Ευκαμψία | Ψηλά |
| Ονομα | Μεταφορικός ιμάντας χρονισμού |
|---|---|
| Εργοστάσιο | Ναί |
| Πλάτος | 10-1800 χιλ. |
| Μήκος | OEM |
| Εύρος θερμοκρασίας | -20°C έως 150°C |
| Υλικό | Πυρήνας από καουτσούκ και ύφασμα |
|---|---|
| Πάχος ζώνης | 6mm έως 35mm |
| Πλάτος ζώνης | Συνήθως 500mm έως 2000mm |
| Ύψος πλευρικού τοιχώματος | Συνήθως 60mm έως 300mm |
| Εύρος θερμοκρασίας | -20°C έως +200°C |
| Ονομα | Μηχανή σύνδεσης ελαστικού μεταφορικού ιμάντα |
|---|---|
| Μέθοδος ματίσματος | Καυτό να βουλκανίσει |
| Μέγιστο πλάτος ζώνης | 2000 mm |
| Φορητότητα | Φορητό / Κινητό |
| Μέγιστο πάχος ζώνης | 35 χλστ |
| Ονομα | ελαστική ζώνη βαρέως τύπου |
|---|---|
| Πλάτος | 200-2200 χιλιοστά |
| Πάχος | 10-50 χιλιοστά |
| Ατσάλινο κορδόνι αρ.. | 10-200 ΤΕΜ |
| Εργοστάσιο | Ναί |
| Ονομα | Ζώνες Ανελκυστήρα Bucket |
|---|---|
| Πλάτος | 200-2400mm |
| Πάχος | 10-60 χιλιοστά |
| Αντοχή εφελκυσμού | 8-25MPA |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Ονομα | σύγχρονη ζώνη συγχρονισμού |
|---|---|
| OEM | Αποδέχομαι |
| Ευκαμψία | Ψηλά |
| Εύρος θερμοκρασίας | -20°C έως 80°C |
| Πλάτος | 10-2000 mm |