| Όνομα προϊόντος | Μεταφορικός ιμάντας ανελκυστήρων Bucket |
|---|---|
| Υλικό | Κορδόνι από φυσικό καουτσούκ και χάλυβα |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Πλάτος | 200-2400mm |
| Μήκος | 50-200m/roll |
| Ονομα | Ρολά βαρέως τύπου |
|---|---|
| Διάμετρος κυλίνδρου | 89 mm |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C σε 200°C |
| Διάμετρος | 57mm-1000mm |
| Για το εύρος ζώνης | B500-B2400 |
| Ονομα | Συσκευή μεταφοράς καλωδίου από χαλύβδινο καλώδιο |
|---|---|
| Υλικό | Κορδόνι από φυσικό καουτσούκ και χάλυβα |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Πλάτος | 2002000mm |
| Μήκος | 50-200m/roll |
| Ονομα | Ατσάλινο κορδόνι ανελκυστήρα |
|---|---|
| Πλάτος | 300-2600 χιλιοστά |
| Πάχος | 12-60 χιλιοστά |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Εργοστάσιο | Ναί |
| Ονομα | μεταγωγική ζώνη υψηλής θερμοκρασίας |
|---|---|
| Πλάτος | 300mm έως 6000mm |
| Πάχος | 6mm 60mm |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Εφαρμογή | Χειρισμός υλικού υψηλής θερμοκρασίας |
| Πλάτος ζώνης | 500 mm έως 2000 mm |
|---|---|
| Πάχος ζώνης | 6mm έως 55mm |
| Υψόμετρο πλευρικού τοίχου | 60mm έως 300mm |
| Υψόμετρος του μαστού | 50mm έως 280mm |
| Υλικό πυρήνα | Ύφασμα πολυεστέρα/νάιλον |
| Ονομα | Συσκευή μεταφοράς καλωδίου από χαλύβδινο καλώδιο |
|---|---|
| Υλικό | Κορδόνι από φυσικό καουτσούκ και χάλυβα |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Πάχος | 12-60 χιλιοστά |
| Πλάτος | 200-2400mm |
| Υλικό | Πυρήνας από καουτσούκ και ύφασμα |
|---|---|
| Πάχος ζώνης | 6mm έως 35mm |
| Πλάτος ζώνης | Συνήθως 500mm έως 2000mm |
| Ύψος πλευρικού τοιχώματος | Συνήθως 60mm έως 300mm |
| Εύρος θερμοκρασίας | -20°C έως +200°C |
| Ονομα | Συσκευή μεταφοράς ανελκυστήρα |
|---|---|
| Πλάτος | 300-2400 χλστ |
| Πάχος | 10-60 χιλιοστά |
| Δομή | Καουτσούκ κάλυμμα και ατσάλινος πυρήνας εσωτερικά |
| Εργοστάσιο | Ναί |
| Ονομα | Ζώνες Ανελκυστήρα Bucket |
|---|---|
| Πλάτος | 200-2400mm |
| Πάχος | 10-60 χιλιοστά |
| Αντοχή εφελκυσμού | 8-25MPA |
| Χρώμα | Μαύρος |