| Πλάτος ζώνης | 500-2500mm |
|---|---|
| Πάχος ζώνης | 680mm |
| Υψόμετρο πλευρικού τοίχου | 60300mm |
| Υψόμετρος του μαστού | 40-280 mm |
| Διάστιχο | OEM |
| Πλάτος ζώνης | 500-2500mm |
|---|---|
| Πάχος ζώνης | 680mm |
| Υψόμετρο πλευρικού τοίχου | 60300mm |
| Υψόμετρος του μαστού | 40-280 mm |
| Διάστιχο | OEM |
| Μέθοδος ματίσματος | Καυτό να βουλκανίσει |
|---|---|
| Μέγιστο πλάτος | 2500 χιλ. |
| Φορητότητα | Φορητό / Κινητό |
| Μέγιστο πάχος | 80 χλστ |
| Εφαρμογή | Συναρμολόγηση και επισκευή μεταφορικής ταινίας |
| Ονομα | Μπάκετ Ανελκυστήρας Ζώνης |
|---|---|
| Αρμονία | Ζώνη από χάλυβα |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C σε 200°C |
| Πλάτος ζώνης | 200mm έως 1800mm |
| τύπος κοινού | Μηχανοκίνητο στερεωτικό |
| Ονομα | Μεταγωγικός τροχός |
|---|---|
| Διάμετρος κυλίνδρου | 89 mm |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C σε 200°C |
| Για το εύρος ζώνης | 300-2400 χλστ |
| Χρώμα | Κόκκινο, Πράσινο, Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Ονομα | Μεταγωγικός τροχός |
|---|---|
| Εφαρμογή | Χειρισμός μαζικού υλικού |
| Υλικό πλαισίου | Γαλβανισμένος χάλυβας |
| Για το εύρος ζώνης | 300-2400 χλστ |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C σε 200°C |
| Πλάτος ζώνης | 200 mm έως 2500 mm |
|---|---|
| Πάχος ζώνης | 690mm |
| Εφαρμογή | Χειρισμός υλικών στα ορυχεία, τη γεωργία και τη βιομηχανία |
| Αντοχή | Μεγάλη διάρκεια ζωής κάτω από βαρύ φορτίο |
| Προσαρμόσιμο | Δεκτός |
| Πλάτος | 3002500mm |
|---|---|
| Πάχος | 680mm |
| Αντοχή εφελκυσμού | 8-25 MPA |
| Θερμοκρασία | 0°C έως 300°C |
| Εργοστάσιο | Ναί |
| Όνομα προϊόντος | Τεχνουργήματα από ελαστικό |
|---|---|
| Πυκνότητα | 1.2-1.4g/cm3 |
| Φινίρισμα επιφάνειας | Λεία / Υφή / Ανάγλυφη |
| Αντοχή εφελκυσμού | 5-20MPa |
| Αντίσταση | Ανθεκτικό στο λάδι / Ανθεκτικό στα χημικά / Ανθεκτικό στις καιρικές συνθήκες / Ανθεκτικό στην τριβή |
| Πλάτος ζώνης | 3002500mm |
|---|---|
| Πάχος ζώνης | 690mm |
| Υψόμετρο πλευρικού τοίχου | 60-400 χιλιοστά |
| Υψόμετρος του μαστού | 40-380mm |
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |