| Ονομα | Λαστιχένια τροχαλία που υστερεί |
|---|---|
| Μήκος | Προσαρμόσιμο σύμφωνα με την απαίτηση |
| Πάχος | 3mm - 20mm |
| Πλάτος | μέχρι 2000 mm |
| Αντοχή σε εφελκυσμό | 10-15 MPa |
| Πλάτος | 400-2500 χιλιοστά |
|---|---|
| Πάχος | 10-50 χιλιοστά |
| Fabric Ply No. | 2-10 |
| OEM | Αποδέχομαι |
| Πιστοποιητικό | ISO9001, CE κ.λπ |
| Ονομα | Σιδηροδρομικό τροχό |
|---|---|
| Υλικό πλαισίου | Γαλβανισμένος χάλυβας |
| Διάμετρος κυλίνδρου | 89 mm |
| Διάμετρος άξονα | 25 χλστ |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C σε 200°C |
| Πλάτος | 300-2800mm |
|---|---|
| Πάχος | 5-20 χιλιοστά |
| Fabric Ply No. | 2-10 |
| OEM | Αποδέχομαι |
| Εργοστάσιο | Ναί |
| Όνομα προϊόντος | Εργατικό φύλλο καουτσούκ |
|---|---|
| Πυκνότητα | 1.2-1.4g/cm3 |
| Αντίσταση | Ανθεκτικό στο λάδι / Ανθεκτικό στα χημικά / Ανθεκτικό στις καιρικές συνθήκες / Ανθεκτικό στην τριβή |
| Πακέτο μεταφοράς | Συσκευασία σε χαρτοκιβώτια και κιβώτια |
| Φινίρισμα επιφάνειας | Λεία / Υφή / Ανάγλυφη |
| Πλάτος | 2002500mm |
|---|---|
| Πάχος | 12-80mm |
| Χρώμα | Μαύρος |
| OEM | Αποδέχομαι |
| Πιστοποιητικό | ISO9001, CE κ.λπ |
| Πλάτος ζώνης | 3002500mm |
|---|---|
| Πάχος | 680mm |
| Ύφασμα Ply | 2-10 |
| OEM | Αποδέχομαι |
| Πιστοποιητικό | ISO9001, CE κ.λπ |
| Τύπος κυλίνδρου | Επιστροφής κύλινδρος |
|---|---|
| Πλάτος | 200-1000 mm |
| Διάμετρος | 89 mm |
| Κατάσταση | Νέος |
| Χρώμα | Κόκκινο, Πράσινο, Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Πλάτος | 200-2200 χιλιοστά |
|---|---|
| Πάχος | 10-50 χιλιοστά |
| Ατσάλινο κορδόνι αρ.. | 10-200 ΤΕΜ |
| Εργοστάσιο | Ναί |
| OEM | Αποδέχομαι |
| Πλάτος | 3002500mm |
|---|---|
| Πάχος | 10-40mm |
| Αντοχή εφελκυσμού | 8-25MPA |
| Εργοστάσιο | Ναί |
| OEM | Αποδέχομαι |