| Μέθοδος ματίσματος | Καυτό να βουλκανίσει |
|---|---|
| Μέγιστο πλάτος ζώνης | 2400 χιλ. |
| Φορητότητα | Φορητό / Κινητό |
| Μέγιστο πάχος ζώνης | 50 χλστ |
| Εφαρμογή | Συναρμολόγηση και επισκευή μεταφορικής ταινίας |
| Ονομα | Συσκευές μεταφοράς ιμάντων από PVC |
|---|---|
| Φύλλο | 1 - 5 |
| Υλικό | PVC και PU |
| Θερμοκρασία εργασίας | -10/+100℃ |
| Μήκος | Προσαρμοσμένο |
| Ονομα | Συσκευή μεταφοράς PVC PU |
|---|---|
| Υλικό | PVC και PU |
| Πλάτος ζώνης | 100-2000 χιλιοστά |
| Φύλλο | 2 - 8 |
| Πάχος | 3-60 mm |
| Ονομα | Συσκευές μεταφοράς καουτσούκ |
|---|---|
| Υλικό | Κορδόνι από φυσικό καουτσούκ και χάλυβα |
| Πλάτος | 3002000mm |
| Πάχος | 12-60 χιλιοστά |
| OEM | Δεκτός |
| Ονομα | Ελαστικός ιμάντας μεταφοράς ανθεκτικός στη θερμότητα |
|---|---|
| Πλάτος | 400mm έως 2400mm |
| Πάχος | 6 mm έως 50 mm |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Αντοχή σε εφελκυσμό | 8 MPa έως 25 MPa |
| Ονομα | Τραπεζική ζώνη μεταφοράς με κυματοειδή πλάτη |
|---|---|
| Πλάτος ζώνης | 500 mm έως 2200 mm |
| Πάχος ζώνης | 5mm έως 60mm |
| Υψόμετρο πλευρικού τοίχου | 50mm 300mm |
| Υψόμετρος του μαστού | 40mm έως 280mm |
| Ονομα | Συσκευές για την κατασκευή καλωδίων ή καλωδίων |
|---|---|
| Πλάτος | 200-2200 χιλιοστά |
| Πάχος | 10-50 χιλιοστά |
| Fabric Ply No. | 2-10 |
| Εργοστάσιο | Ναί |
| Πλάτος ζώνης | 500 mm έως 2500 mm |
|---|---|
| Πάχος ζώνης | 6mm έως 70mm |
| Υψόμετρο πλευρικού τοίχου | 60mm έως 300mm |
| Υψόμετρος του μαστού | 50mm έως 280mm |
| Υλικό πυρήνα | Ύφασμα πολυεστέρα/νάιλον |
| Πλάτος | 2002500mm |
|---|---|
| Πάχος | 10-80mm |
| Αντοχή εφελκυσμού | 8-25MPA |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Εργοστάσιο | Ναί |
| Πλάτος ζώνης | 100 - 2000 mm |
|---|---|
| Πάχος ζώνης | 3 - 30 χιλ. |
| Πρότυπο | ISO, DIN, JIS ή Προσαρμοσμένο |
| Υλικό | Κάλυμμα και ύφασμα PVC PU |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -30°C έως +200°C |