| Πλάτος | 300-2600 χιλιοστά |
|---|---|
| Πάχος | 6-40mm |
| Υψόμετρο πλευρικού τοίχου | 60500mm |
| Υψόμετρος του μαστού | 40-480 mm |
| OEM | Δεκτός |
| Ονομα | Εργατικό φύλλο καουτσούκ |
|---|---|
| Κατάσταση | Νέος |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Πλάτος | 300-2200mm |
| Αντοχή εφελκυσμού | 8Mpa~25Mpa |
| Ονομα | Μπάκετ Ανελκυστήρας Ζώνης |
|---|---|
| Αρμονία | Ζώνη από χάλυβα |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C σε 200°C |
| Πλάτος ζώνης | 200mm έως 1800mm |
| τύπος κοινού | Μηχανοκίνητο στερεωτικό |
| Ονομα | OEM ιμάντας χρονισμού |
|---|---|
| Πλάτος | 10-1800 χιλ. |
| Πάχος | 3-30 χιλ. |
| Εύρος θερμοκρασίας | -20°C έως 150°C |
| Αντοχή σε εφελκυσμό | 8-20 MPa |
| Τύπος κυλίνδρου | Επιστροφής κύλινδρος |
|---|---|
| Μήκος | 200-1000 mm |
| Διάμετρος | 89 mm |
| Χρώμα | Κόκκινο, Πράσινο, Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Κατάσταση | Νέος |
| Τύπος κυλίνδρου | Επιστροφής κύλινδρος |
|---|---|
| Πλάτος | 200-1000 mm |
| Διάμετρος | 89 mm |
| Κατάσταση | Νέος |
| Χρώμα | Κόκκινο, Πράσινο, Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Πλάτος ζώνης | 200 mm έως 2500 mm |
|---|---|
| Πάχος ζώνης | 690mm |
| Εφαρμογή | Χειρισμός υλικών στα ορυχεία, τη γεωργία και τη βιομηχανία |
| Αντοχή | Μεγάλη διάρκεια ζωής κάτω από βαρύ φορτίο |
| Προσαρμόσιμο | Δεκτός |
| Ονομα | Ρολά βαρέως τύπου |
|---|---|
| Διάμετρος κυλίνδρου | 89 mm |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C σε 200°C |
| Διάμετρος | 57mm-1000mm |
| Για το εύρος ζώνης | B500-B2400 |
| Ονομα | Λαστιχένια τροχαλία που υστερεί |
|---|---|
| Πάχος | 3mm - 20mm |
| Πλάτος | μέχρι 2000 mm |
| Αντοχή εφελκυσμού | 10-15 MPa |
| Χρώμα | Μαύρο / Προσαρμοσμένα χρώματα διαθέσιμα |
| Πλάτος | 300-2800mm |
|---|---|
| Πάχος | 6-30mm |
| Υψόμετρο πλευρικού τοίχου | 60-400 χιλιοστά |
| Υψόμετρος του μαστού | 40-380mm |
| OEM | Δεκτός |