| Ονομα | Λαστιχένια τροχαλία που υστερεί |
|---|---|
| Πάχος | 3mm - 20mm |
| Πλάτος | μέχρι 2000 mm |
| Αντοχή εφελκυσμού | 10-15 MPa |
| Χρώμα | Μαύρο / Προσαρμοσμένα χρώματα διαθέσιμα |
| Πλάτος ζώνης | 3002500mm |
|---|---|
| Πάχος | 680mm |
| Ύφασμα Ply | 1-10 |
| OEM | Αποδέχομαι |
| Πιστοποιητικό | ISO9001, CE κ.λπ |
| Πλάτος ζώνης | 500-2500mm |
|---|---|
| Πάχος ζώνης | 680mm |
| Υψόμετρο πλευρικού τοίχου | 60300mm |
| Υψόμετρος του μαστού | 40-280 mm |
| Διάστιχο | OEM |
| Πλάτος ζώνης | 500-2500mm |
|---|---|
| Πάχος ζώνης | 680mm |
| Υψόμετρο πλευρικού τοίχου | 60300mm |
| Υψόμετρος του μαστού | 40-280 mm |
| Διάστιχο | OEM |
| Πλάτος ζώνης | 3002500mm |
|---|---|
| Πάχος ζώνης | 690mm |
| Υψόμετρο πλευρικού τοίχου | 60-400 χιλιοστά |
| Υψόμετρος του μαστού | 40-380mm |
| Εργοστάσιο | Ναί |
| Πλάτος ζώνης | 3002500mm |
|---|---|
| Πάχος ζώνης | 690mm |
| Υψόμετρο πλευρικού τοίχου | 60-400 χιλιοστά |
| Υψόμετρος του μαστού | 40-380mm |
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Πάχος ζώνης | 680mm |
|---|---|
| Πλάτος ζώνης | 3002500mm |
| Αντοχή εφελκυσμού | 8-25 MPA |
| OEM | Δεκτός |
| Εργοστάσιο | Ναί |
| Πλάτος εργασίας | 3002500mm |
|---|---|
| Πάχος ζώνης | 12-45 χιλιοστά |
| Προσαρμόσιμο | Δεκτός |
| Υλικό | Σύνθεση από χάλυβα ή καουτσούκ υψηλής αντοχής |
| τύπος κοινού | Μηχανικός σύνδεσμος ή βουλκανισμένος σύνδεσμος |
| Τύπος κυλίνδρου | Επιστροφής κύλινδρος |
|---|---|
| Μήκος | 200-1000 mm |
| Διάμετρος | 89 mm |
| Χρώμα | Κόκκινο, Πράσινο, Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Κατάσταση | Νέος |
| Τύπος κυλίνδρου | Επιστροφής κύλινδρος |
|---|---|
| Πλάτος | 200-1000 mm |
| Διάμετρος | 89 mm |
| Κατάσταση | Νέος |
| Χρώμα | Κόκκινο, Πράσινο, Μαύρο ή προσαρμοσμένο |