| Ονομα | Τραπεζική ζώνη μεταφοράς με κυματοειδή πλάτη |
|---|---|
| Πλάτος ζώνης | 300mm έως 2200mm |
| Πάχος ζώνης | 6mm έως 55mm |
| Υψόμετρο πλευρικού τοίχου | 60mm έως 300mm |
| Υψόμετρος του μαστού | 50mm έως 280mm |
| Πλάτος ζώνης | 3002500mm |
|---|---|
| Πάχος | 680mm |
| Ύφασμα Ply | 2-10 |
| OEM | Αποδέχομαι |
| Πιστοποιητικό | ISO9001, CE κ.λπ |
| Υλικό | Πυρήνας από καουτσούκ και ύφασμα |
|---|---|
| Πάχος ζώνης | 6mm έως 35mm |
| Πλάτος ζώνης | Συνήθως 500mm έως 2000mm |
| Ύψος πλευρικού τοιχώματος | Συνήθως 60mm έως 300mm |
| Εύρος θερμοκρασίας | -20°C έως +200°C |
| Πλάτος ζώνης | 3002000mm |
|---|---|
| Πάχος | 10-60 χιλιοστά |
| Υψόμετρο πλευρικού τοίχου | 60300mm |
| Υψόμετρος του μαστού | 40-280 mm |
| Ύφασμα Ply | 2-10 |
| Πλάτος | 300-2400 χλστ |
|---|---|
| Πάχος | 10-60 χιλιοστά |
| Ατσάλινο κορδόνι αρ.. | 10-200 ΤΕΜ |
| OEM | Δεκτός |
| Εργοστάσιο | Ναί |
| Ονομα | λαστιχένια φορμάροντας μηχανή σιλικόνης |
|---|---|
| Τύπος μηχανής | Υδραυλική/Μηχανική Πρέσα Βουλκανισμού |
| Μέθοδος ελέγχου | Έλεγχος PLC |
| Εύρος θερμοκρασίας | 0-300 ° C |
| Υλικό πλάκας | 45# χάλυβα |
| Πλάτος ζώνης | 500 mm έως 2000 mm |
|---|---|
| Πάχος ζώνης | 6mm έως 55mm |
| Υψόμετρο πλευρικού τοίχου | 60mm έως 300mm |
| Υψόμετρος του μαστού | 50mm έως 280mm |
| Υλικό πυρήνα | Ύφασμα πολυεστέρα/νάιλον |
| Πλάτος ζώνης | 500 mm έως 2500 mm |
|---|---|
| Πάχος ζώνης | 6mm έως 70mm |
| Υψόμετρο πλευρικού τοίχου | 60mm έως 300mm |
| Υψόμετρος του μαστού | 50mm έως 280mm |
| Υλικό πυρήνα | Ύφασμα πολυεστέρα/νάιλον |
| Κατασκευή | Πλαϊνό τοίχωμα, Σελίδα, Ζώνη Βάσης |
|---|---|
| Εφαρμογή | Γωνία εμβάπτισης Μεταφορά υλικού |
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| OEM | Αποδέχομαι |
| Υψόμετρος του μαστού | 40-380mm |
| Πλάτος εργασίας | 3002500mm |
|---|---|
| Πάχος ζώνης | 12-45 χιλιοστά |
| Προσαρμόσιμο | Δεκτός |
| Υλικό | Σύνθεση από χάλυβα ή καουτσούκ υψηλής αντοχής |
| τύπος κοινού | Μηχανικός σύνδεσμος ή βουλκανισμένος σύνδεσμος |