| Ονομα | Μηχανή βουλκανισμού καουτσούκ |
|---|---|
| Υλικό | Ανθρακούχο χάλυβα |
| Μέθοδος ελέγχου | Έλεγχος PLC |
| Υλικό πλάκας | 45# χάλυβα |
| Κωδικός HS | 8477.8000 |
| Τύπος κυλίνδρου | Επιστροφής κύλινδρος |
|---|---|
| Μήκος | 200-1000 mm |
| Διάμετρος | 89 mm |
| Χρώμα | Κόκκινο, Πράσινο, Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Κατάσταση | Νέος |
| Τύπος κυλίνδρου | Επιστροφής κύλινδρος |
|---|---|
| Πλάτος | 200-1000 mm |
| Διάμετρος | 89 mm |
| Κατάσταση | Νέος |
| Χρώμα | Κόκκινο, Πράσινο, Μαύρο ή προσαρμοσμένο |