| Ονομα | Συσκευή μεταφοράς PVC PU |
|---|---|
| Πλάτος ζώνης | 100-2800mm |
| Φύλλο | 2-5 |
| Πάχος | 3-35mm |
| Υλικό | PVC και PU |
| Ονομα | Συσκευή μεταφοράς PVC PU |
|---|---|
| Υλικό | PVC και PU |
| Πλάτος ζώνης | 100-2000 χιλιοστά |
| Φύλλο | 2 - 8 |
| Πάχος | 3-60 mm |
| Πλάτος ζώνης | 300-2800mm |
|---|---|
| Πάχος ζώνης | 6mm 60mm |
| Αντοχή εφελκυσμού | 8 MPa έως 25 MPa |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C σε 200°C |
| Ονομα | Συσκευή μεταφοράς ανελκυστήρα |
|---|---|
| Πλάτος | 300-2400 χλστ |
| Πάχος | 10-60 χιλιοστά |
| Δομή | Καουτσούκ κάλυμμα και ατσάλινος πυρήνας εσωτερικά |
| Εργοστάσιο | Ναί |
| Ονομα | Συσκευή μεταφοράς καλωδίου από χαλύβδινο καλώδιο |
|---|---|
| Πλάτος | 300-2400 χλστ |
| Πάχος | 10-50 χιλιοστά |
| Εσωτερικό υλικό | Σκοινί χάλυβα |
| Αντοχή εφελκυσμού | 10-25Mpa |
| Όνομα προϊόντος | Μεταφορικός ιμάντας ανελκυστήρων Bucket |
|---|---|
| Υλικό | Κορδόνι από φυσικό καουτσούκ και χάλυβα |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Πλάτος | 200-2400mm |
| Πάχος | 12-60 χιλιοστά |
| Ονομα | μεταγωγική ζώνη υψηλής θερμοκρασίας |
|---|---|
| Πλάτος | 300mm έως 6000mm |
| Πάχος | 6mm 60mm |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Εφαρμογή | Χειρισμός υλικού υψηλής θερμοκρασίας |
| Ονομα | Συσκευή μεταφοράς καλωδίου από χαλύβδινο καλώδιο |
|---|---|
| Υλικό | Κορδόνι από φυσικό καουτσούκ και χάλυβα |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Πάχος | 12-60 χιλιοστά |
| Πλάτος | 200-2400mm |
| Ονομα | Μεταφορική ζώνη με σχέδιο Chevron |
|---|---|
| Ενίσχυση | Στρώματα κορδονιού από ύφασμα ή χάλυβα |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Πάχος ζώνης | 6 mm έως 50 mm |
| Πλάτος ζώνης | Συνήθως 400mm έως 2000mm |
| Όνομα προϊόντος | Μεταφορικός ιμάντας ανελκυστήρων Bucket |
|---|---|
| Υλικό | Κορδόνι από φυσικό καουτσούκ και χάλυβα |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Πλάτος | 200-2400mm |
| Μήκος | 50-200m/roll |