| Nazwa | Taśma przenośnikowa z PVC i PU |
|---|---|
| Szerokość paska | 100-2800 mm |
| Zagięcie | 2-5 |
| Grubość | 3-35mm |
| Tworzywo | PCV i PU |
| Nazwa | Taśma przenośnikowa z PVC i PU |
|---|---|
| Tworzywo | PCV i PU |
| Szerokość paska | 100-2000 mm |
| Zagięcie | 2 - 8 |
| Grubość | 3-60mm |
| Szerokość paska | 300-2800 mm |
|---|---|
| Grubość paska | 6mm do 60mm |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 8 MPa do 25 MPa |
| Kolor | Czarny |
| Zakres temperatury roboczej | -20°C do 200°C |
| Nazwa | Pas przenośny windy |
|---|---|
| Szerokość | 300-2400 mm |
| Grubość | 10-60 mm |
| Struktura | Gumowa osłona i stalowy rdzeń wewnątrz |
| fabryka | Tak |
| Nazwa | Linka stalowa Gumowy przenośnik taśmowy |
|---|---|
| Szerokość | 300-2400 mm |
| Grubość | 10-50 mm |
| Materiał wewnętrzny | Przewód stalowy |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 10-25 MPa |
| Nazwa produktu | Przenośnik taśmowy do przenośników kubełkowych |
|---|---|
| Tworzywo | Naturalna guma i stalowy sznur |
| Kolor | Czarny |
| Szerokość | 200-2400 mm |
| Grubość | 12-60 mm |
| Nazwa | pas przenośny o wysokiej temperaturze |
|---|---|
| Szerokość | 300 mm do 6000 mm |
| Grubość | 6mm do 60mm |
| Kolor | Czarny |
| Aplikacja | Obsługa materiałów w wysokiej temperaturze |
| Nazwa | Linka stalowa Gumowy przenośnik taśmowy |
|---|---|
| Tworzywo | Naturalna guma i stalowy sznur |
| Kolor | Czarny |
| Grubość | 12-60 mm |
| Szerokość | 200-2400 mm |
| Nazwa | Przenośnik taśmowy ze wzorem jodełkowym |
|---|---|
| Wzmocnienie | Warstwy tkaniny lub stalowego kordu |
| Kolor | Czarny |
| Grubość paska | 6mm do 50mm |
| Szerokość pasa | Zwykle od 400 mm do 2000 mm |
| Nazwa produktu | Przenośnik taśmowy do przenośników kubełkowych |
|---|---|
| Tworzywo | Naturalna guma i stalowy sznur |
| Kolor | Czarny |
| Szerokość | 200-2400 mm |
| Długość | 50-200 m/rolka |