| Ονομα | Συσκευές για την κατασκευή καλωδίων ή καλωδίων |
|---|---|
| Πλάτος | 200-2200 χιλιοστά |
| Πάχος | 10-50 χιλιοστά |
| Fabric Ply No. | 2-10 |
| Εργοστάσιο | Ναί |
| Πλάτος | 300-2800mm |
|---|---|
| Πάχος | 5-20 χιλιοστά |
| Fabric Ply No. | 2-10 |
| OEM | Αποδέχομαι |
| Εργοστάσιο | Ναί |
| Πλάτος | 300-2400 χλστ |
|---|---|
| Πάχος | 10-60 χιλιοστά |
| Ατσάλινο κορδόνι αρ.. | 10-200 ΤΕΜ |
| OEM | Δεκτός |
| Εργοστάσιο | Ναί |
| Ονομα | Μεταφορική ζώνη με σχέδιο Chevron |
|---|---|
| Πλάτος ζώνης | 300-3000mm |
| Αντοχή εφελκυσμού | 8-25 MPA |
| Πάχος ζώνης | 6mm 60mm |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Ονομα | Συσκευές μεταφοράς καουτσούκ |
|---|---|
| Υλικό | Κορδόνι από φυσικό καουτσούκ και χάλυβα |
| Πλάτος | 3002000mm |
| Πάχος | 12-60 χιλιοστά |
| OEM | Δεκτός |
| Ονομα | Nylon υφασμάτινη ταινία μεταφοράς |
|---|---|
| Πλάτος | 200-2200 χιλιοστά |
| Πάχος | 10-50 χιλιοστά |
| Fabric Ply No. | 2-10 |
| Εργοστάσιο | Ναί |
| Ονομα | Μεταφορικός ιμάντας EP200 |
|---|---|
| Πλάτος ζώνης | 300-2400 χλστ |
| Πάχος | 10-50 χιλιοστά |
| Ύφασμα Ply | 2-10 |
| OEM | Αποδέχομαι |
| Ονομα | Nylon υφασμάτινη ταινία μεταφοράς |
|---|---|
| Πλάτος | Έως 2400 mm ή προσαρμοσμένο |
| Πάχος | 5-50mm |
| Υλικό πυρήνα | EP (Polyester)/Nylon Fabric |
| Εύρος θερμοκρασίας | -20°C έως +300°C |
| Ονομα | Μεταφορικοί ιμάντες ανθεκτικοί στη θερμότητα |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρος |
| Εφαρμογή | Χειρισμός υλικού υψηλής θερμοκρασίας |
| Πλάτος | 400mm έως 2400mm |
| Αντοχή σε εφελκυσμό | 8 MPa έως 25 MPa |
| Πλάτος ζώνης | 3002500mm |
|---|---|
| Πάχος ζώνης | 580mm |
| Εργοστάσιο | Ναί |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C σε 200°C |
| Αντοχή εφελκυσμού | 8-25 MPA |