| Πλάτος ζώνης | 300-3000mm |
|---|---|
| Πάχος ζώνης | 5-40mm |
| Υψόμετρο πλευρικού τοίχου | 60-400 χιλιοστά |
| Υψόμετρος του μαστού | 40-380mm |
| Ύφασμα Ply | 2-10 |
| Πλάτος ζώνης | 300-3000mm |
|---|---|
| Πάχος ζώνης | 5-40mm |
| Υψόμετρο πλευρικού τοίχου | 60-400 χιλιοστά |
| Υψόμετρος του μαστού | 40-380mm |
| Ύφασμα Ply | 2-10 |
| Αντοχή εφελκυσμού | 630-5400 N/mm |
|---|---|
| Εφαρμογές | Τσιμέντο, Άνθρακας, Εξόρυξη, Λιμάνι κ.λπ. |
| Υλικό | Καουτσούκ και κορδόνι από χάλυβα |
| Πάχος ζώνης | 10-40mm |
| Πλάτος ζώνης | 200-2800mm |
| Πλάτος ζώνης | 200-2800mm |
|---|---|
| Πάχος ζώνης | 10-40mm |
| Αντοχή εφελκυσμού | 630-5400 N/mm |
| Υλικό | Καουτσούκ και κορδόνι από χάλυβα |
| Εργοστάσιο | Ναί |
| Πλάτος ζώνης | 200 mm έως 2500 mm |
|---|---|
| Πάχος ζώνης | 690mm |
| Εφαρμογή | Χειρισμός υλικών στα ορυχεία, τη γεωργία και τη βιομηχανία |
| Αντοχή | Μεγάλη διάρκεια ζωής κάτω από βαρύ φορτίο |
| Προσαρμόσιμο | Δεκτός |
| Πλάτος ζώνης | 200-2800mm |
|---|---|
| Πάχος ζώνης | 10-40mm |
| Αντοχή εφελκυσμού | 630-5400 N/mm |
| Υλικό | Καουτσούκ και κορδόνι από χάλυβα |
| OEM | Ναί |
| Όνομα προϊόντος | Τεχνουργήματα από ελαστικό |
|---|---|
| Πυκνότητα | 1.2-1.4g/cm3 |
| Φινίρισμα επιφάνειας | Λεία / Υφή / Ανάγλυφη |
| Αντοχή εφελκυσμού | 5-20MPa |
| Αντίσταση | Ανθεκτικό στο λάδι / Ανθεκτικό στα χημικά / Ανθεκτικό στις καιρικές συνθήκες / Ανθεκτικό στην τριβή |