OEM Steel Cord Rubber Conveyor Belt 10Mpa - 25Mpa Heavy Duty Rubber Conveyor Belt
| Naam: | Vervoerband van stalen touw van rubber |
|---|---|
| Breedte: | 300-2400 mm |
| Dikte: | 10-50 mm |
| Naam: | Vervoerband van stalen touw van rubber |
|---|---|
| Breedte: | 300-2400 mm |
| Dikte: | 10-50 mm |
| Naam: | Vervoerband van stalen touw van rubber |
|---|---|
| Materiaal: | Natuurlijk rubber en staalkoord |
| Kleur: | Zwart |
| Naam: | N |
|---|---|
| Breedte: | 200-2200 mm |
| Dikte: | 10-50 mm |
| Naam: | EP-transportbanden |
|---|---|
| Model-NR.: | EP200 |
| Breedte: | 200-2200 mm |
| Riembreedte: | 3002000mm |
|---|---|
| Dikte: | 10-60 mm |
| Hoogte van zijwand: | 60300mm |
| Naam: | Geaffineerde zijwandconveyorband |
|---|---|
| Riembreedte: | 500 mm tot 2200 mm |
| Riemdikte: | 5 mm tot 60 mm |
| Naam: | Liftband van staalkoord |
|---|---|
| Breedte: | 300-2600 mm |
| Dikte: | 12-60 mm |
| Naam: | Vervoerband voor liften |
|---|---|
| Breedte: | 300-2400 mm |
| Dikte: | 10-60 mm |
| Breedte: | 300-2400 mm |
|---|---|
| Dikte: | 10-60 mm |
| Staalkoord Nr..: | 10-200 STUKS |
| Naam: | Vervoerband van stalen touw van rubber |
|---|---|
| Materiaal: | Natuurlijk rubber en staalkoord |
| Kleur: | Zwart |
| Naam: | EP200 transportband |
|---|---|
| Riembreedte: | 300-2400 mm |
| Dikte: | 10-50 mm |
| Naam: | N |
|---|---|
| Breedte: | Tot 2400 mm of op maat |
| Dikte: | 5-50 mm |
| Naam: | Gegolfde transportband |
|---|---|
| Riemdikte: | 6 mm tot 55 mm |
| Hoogte van zijwand: | 60 mm tot 300 mm |
| Materiaal: | Kern van rubber en stof |
|---|---|
| Riemdikte: | 6 mm tot 35 mm |
| Riembreedte: | Typisch 500 mm tot 2000 mm |
| Productnaam: | Transportband met emmerlift |
|---|---|
| Materiaal: | Natuurlijk rubber en staalkoord |
| Kleur: | Zwart |
| Naam: | Emmer-elevatorbanden |
|---|---|
| Breedte: | 200-2400 mm |
| Dikte: | 10-60 mm |
| Naam: | Hittebestendige rubberen transportband |
|---|---|
| Materiaal: | Hittebestendig rubbermengsel |
| Dikte: | 6 mm tot 50 mm |
| Naam: | Hittebestendige transportbanden |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Sollicitatie: | Materiaalbehandeling bij hoge temperaturen |
| Naam: | Transportband met chevronpatroon |
|---|---|
| Versterking: | Lagen van stof of staalkoord |
| Kleur: | Zwart |
| Naam: | Polyesterpvc-transportband |
|---|---|
| Vullen: | 1 - 5 |
| Materiaal: | PVC en PU |