| Naam | Transportband met chevronpatroon |
|---|---|
| Riembreedte | 300-3000 mm |
| Treksterkte | 8-25 MPa |
| Riemdikte | 6mm tot 60mm |
| Kleur | Zwart |
| Naam | Transportband met chevronpatroon |
|---|---|
| Versterking | Lagen van stof of staalkoord |
| Kleur | Zwart |
| Riemdikte | 6 mm tot 50 mm |
| Riembreedte | Typisch 400 mm tot 2000 mm |
| Naam | Transportband met chevronpatroon |
|---|---|
| Riembreedte | 300-3000 mm |
| Riemdikte | 6 mm tot 80 mm |
| Versterking | Lagen van stof of staalkoord |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C aan 200°C |
| Riembreedte | 3002500mm |
|---|---|
| Riemdikte | 580mm |
| Fabriek | Ja |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C aan 200°C |
| Treksterkte | 8-25 MPa |
| Naam | Polyesterpvc-transportband |
|---|---|
| Vullen | 1 - 5 |
| Materiaal | PVC en PU |
| Werktemperatuur | -10/+100℃ |
| Lengte | Aangepast |
| Naam | PVC PU-transportband |
|---|---|
| Riembreedte | 100-2000 mm |
| Dikte | 3-30 mm |
| Vullen | 2 - 5 |
| Lengte | Aangepast |
| Splitsingsmethode | Het hete vulcaniseren |
|---|---|
| Maximale riembreedte | 2400 Mm |
| Draagbaarheid | Draagbaar / mobiel |
| Maximale riemdikte | 50 mm |
| Sollicitatie | Transportbandverbinding en reparatie |
| Naam | draagband van nylonrubber |
|---|---|
| Breedte | 200-2200 mm |
| Dikte | 10-50 mm |
| Stoflaag nr. | 2-10 |
| Fabriek | Ja |
| Naam | hoge temperatuur transportband |
|---|---|
| Breedte | 300 mm tot 6000 mm |
| Dikte | 6mm tot 60mm |
| Kleur | Zwart |
| Sollicitatie | Materiaalbehandeling bij hoge temperaturen |
| Naam | Rubber transportband verbindingsmachine |
|---|---|
| Splitsingsmethode | Het hete vulcaniseren |
| Maximale riembreedte | 2000 mm |
| Draagbaarheid | Draagbaar / mobiel |
| Maximale riemdikte | 35 mm |