| Naam | Transportrol achterblijvend |
|---|---|
| Breedte | 100-1800 mm |
| Dikte | 10 mm - 30 mm |
| Kleur | Zwart |
| Fabriek | Ja |
| Naam | Rubberen katrolbekleding |
|---|---|
| Dikte | 3mm - 20mm |
| Breedte | tot 2000 mm |
| Treksterkte | 10-15 MPa |
| Kleur | Zwart/aangepaste kleuren beschikbaar |
| Naam | Rubberen katrolbekleding |
|---|---|
| Lengte | Aanpasbaar vanaf vereiste |
| Dikte | 3mm - 20mm |
| Breedte | tot 2000 mm |
| Treksterkte | 10-15 MPa |
| Naam | Rubberen katrolbekleding |
|---|---|
| Breedte | 100mm tot 2000mm |
| Temperatuurbereik | -20°C aan 200°C |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Standaard | DIN, JIS, ISO, CEMA, GB |
| Naam | diamant rubberbekleding |
|---|---|
| Breedte | 200-2200 mm |
| Dikte | 10-50 mm |
| Staalkoord Nr.. | 10-200 STUKS |
| OEM | Accepteren |
| Naam | gegolfde zijwandtransporteur |
|---|---|
| Type | lopende band |
| Installatietype | Vast of Mobiel |
| Framemateriaal | staal- of roestvrij staal |
| Riembreedte | 300-2000 mm |
| Naam | gegolfde zijwandtransporteur |
|---|---|
| Riembreedte | 3002000mm |
| Dikte | 6-55 mm |
| Hoogte van zijwand | 40300MM |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Naam | Polyesterpvc-transportband |
|---|---|
| Vullen | 1 - 5 |
| Materiaal | PVC en PU |
| Werktemperatuur | -10/+100℃ |
| Lengte | Aangepast |
| Naam | Vervoerder-loper-roller |
|---|---|
| Roldiameter | 89 mm |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C aan 200°C |
| Voor bandbreedte | 300-2400 mm |
| Kleur | Rood, groen, zwart of aangepast |
| Naam | PVC PU-transportband |
|---|---|
| Riembreedte | 100-2000 mm |
| Dikte | 3-30 mm |
| Vullen | 2 - 5 |
| Lengte | Aangepast |